Školní batoh

zobrazeno 925×

Vložil(a): Kristý 23, 26. 9. 2018 9.50

Dobrý den, chci dceři koupit nový batoh. Je nějaká firma, kterou byste mi doporučili?? Děkuji.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

aratk, 28. 10. 2019, 21.05

Jeee, to není špatný ty boxy na jídlo a lahve nové… no ještě nenápadně zjistím, jestli by děťátka nebyla out se svačinovým boxem - ach ty skoro puberťáci ty batohy jsem koukala, že vypadají moc hezky a jak je to s kvalitou? Opravdu unesou tu zátěž učebnic? A co ty záda?

Kvetka25, 29. 10. 2019, 21.29

Záda jsou ergonomicky tvarovaný, tak že si je děti chválí, že i když mají batoh napěchovaný, záda je nebolí. Navíc jsou tam super kapsy, vnitřní přihrádky a záleží, co vybereš. My braly jeden se svítilnou, i když mají ty reflexní prvky, tak bydlíme na vesnici a v zimě je brzy tma, tak ať jde vidět

Kvetka25, 27. 10. 2019, 20.19

My máme batoh koupený z webu Baagl.cz a děti jsou spokojené. Mají od tam i lahve na pití a box na jídlo, což si nemohu vynachválit. Nevím, čím to je, ale co mají ty lahve, tak mají většinou všechno vypité, což býval dřív problém…

aratk, 26. 10. 2019, 21.31

Krásný den přeju, dvojčata mi přešla do 4. třídy a je tu spiknutí proti jejich aktovkám… prý už jsou za mimina, že už jsou skoro jediní, co mají aktovku a že potřebují batoh… tak že asi vydrží do Vánoc, ale dýl už bych byla za nejhorší matku… Mátě doporučení, kde mají hezké a kvalitní batohy?

AliTero, 23. 10. 2018, 13.50

Ahoj, zkus se podívat na https://www.nejkufry.cz/batohy/ : ) Mají tam poměrně velký výběr, tak se ti možná něco zalíbí.

Kristý 23, 10. 10. 2018, 11.57

Všem moc děkuji za reakce. Nakonec jsme vybrali batoh od Bagmasteru a já i dcera jsme nad míru spokojené. S cenou, barvou, kvalitou i nošením. Určitě bych doporučila i ostatním.

Fuga

Fuga, 3. 10. 2018, 14.48

Nešla bych vyloženě po firmě záleží co od batohu vyžadujete vy třeba jsme kupovali do školy aktovku s kombinovanou s batohem od firmy BagMaster

Kristý 23, 10. 10. 2018, 11.55

Moc děkuji za odpověď. Kamarádka mi právě doporučila Bagmaster s tím, že mají nejlehčí batohy a velký výběr barev a motivů. Nakonec si malá vybrala právě u téhle firmy a jsme velmi spokojené. Batoh krásně drží na zádech a má dokonce i hrudní pás, což je úplně super. Na ceně mi ani tak nezáleží, když jde o kvalitu.

vendy.z, 2. 10. 2018, 8.21

Myslím že to není o značce, ale o provedení. Stejně jako notebooky - jsou různé kategorie. Dceři jsem koupila značkový, ale viděla jsem lepší neznackove a cena byla lepší

V007A, 28. 9. 2018, 14.06

Asi bych koukla na nějaké D-testy.

jitkamety

jitkamety, 28. 9. 2018, 8.05

Myslím že topgal he nejlepší

Žofinka

Žofinka, 28. 9. 2018, 2.26

Různé ale asi vede Topgal nebo máme i Loap

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů