Sedačka do obýváku

zobrazeno 900×

Vložil(a): Adrianita, 12. 4. 2021 10.23

Zdravím, máte tip na kvalitní sedačku? Asi před 6 lety jsme kupovali novou, koženkovou a popraskala a je skoro zničená, levná nebyla. :-/ Tak hledám nějakou, která nám vydrží o něco dýl :-D Máme psa, tak se mi zdála praktická z pohledu údržby i kvůli dětem.. Chtěla bych nějakou prostornou a rozkládací.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 2. 3. 2023, 20.12

Bohužel z vlastní zkušenosti taky můžu říct, že ty koženkové sedačky moc nevydrží, zvlášť pokud například máte psa. Právě to je náš případ. Ta naše už je taky úplně zničená. Už by to chtělo nějakou novou. Zrovna před pár dny jsem se na nějaké sedačky dívala a docela mě zaujaly moderní rozkládací sedací soupravy na https://inhaus.cz/bydleni/sedaci-soupravy/moderni/p-rozkladaci/ Nemá s tím obchodem někdo z vás zkušenost?

milujici.teticka36, 11. 5. 2022, 10.52

My jsme nad tím taky dlouho přemýšleli, ale nakonec jsme pořídili tuhle: https://www.svis.cz/sedaci-souprava-pohoda-seda Je sice trochu dražší, ale manžel se totálně zamiloval do toho polohovatelného křesla. No když jsem ho viděla, tak jsem mu to nemohla odepřít. Prostě takový přerostlý dítě. Jediné co, tak ten větší gauč by mohl být o trochu větší, protožeš když se na něj natáhnu, tak to mám tak akorát.

LucieS

LucieS, 14. 4. 2021, 19.12

Jak bylo zmíněno níže, koženku nebrat, brzo popraská. Také teď řeším koupi nové sedačky, protože obměňuji nábytek v baráku. Dívám se hodně po specializovaných obchodech. A jelikož mám doma tepovač na čištění koberců, sedaček, který půjčuji a vím, jak se udržuje jednotlivý materiál, tak sama za sebe hledám látkovou nebo semiš. Jde to z toho dobře vyčistit.

V007A, 13. 4. 2021, 13.17

Rozhodně ne z koženky. A dát na ni deku, ta nám hodně zachránila sedačku před dětmi 😂

dasza, 13. 4. 2021, 6.04

My měli levnou z polska..paaani..to byl držák...prosedela se až cca po 8 letech...to jsem nečekala že tak pozdě...pak jsem šla do ikei...nevím zda bude rozdíl mezi sedačkou za 10000000 nebo sedačkou za 25000...nicméně je to pořád zboží které denně využíváme..sedačka zažije možná víc než kdejaký kus nábytku v domě..takže počítáme s opotřebovanosti..jo ale dávám přes ni deku nebo potah...aby se neuspinila zejo🤣🤣

Adrianita, 13. 4. 2021, 6.31

Jak tak koukám,je to o náhodě..

snany, 12. 4. 2021, 22.45

Můj bývalý kdysi pracoval v čalounické dílně a vyrobil nám do obyváku sedačku s teflonovým povrchem. A čtyři roky byla stále jako nová, voda se držela v kapkách a nečistoty se nevsákly... Škoda, že už dělá něco jiného a nejsem s ním (myslím kvůli té sedačce) :-D Jako dostupná varianta se mi líbí Ikea, typ jenž má vypratelné potahy, které lze dokoupit v různých barvách...

Janna, 12. 4. 2021, 18.52

Koženková bílá nám vydržela hrozně dlouho a ještě jsem ji prodala a drží dál. Jinak my už kupujeme sedačky levnější a častěji obměňujeme 🙂 Máme psa, kočku, malý decka, takze je to pro nás spotřební zboží 🙂

patricia077

patricia077, 12. 4. 2021, 11.34

Koženková nám taky nevydržela ale kamarádka má koženou bílou a pochvaluje si. Teď máme tmavou tři roky a už jsem si zaplatila profi čištění sami jsme čistili profi vysavačem taky ted jsem i prala polštáře ale co jsem to vyprala tak nám hlavně dětem strašně el. vlasy a kůže kvalitní hele jsem ještě nezaznamenala, a to jsme měli látkové semišové kožené eko kůži atd

Jarka mmm, 12. 4. 2021, 13.24

Já uz přes ni dávám deku, děti ji porad hrozně špinily 😀

patricia077

patricia077, 12. 4. 2021, 13.36

To jsem dělala taky dokud jsme neměli králíčky 🤣🙉

Adrianita, 12. 4. 2021, 13.39

My teď taky dáváme deku, ale mě ty deky rozčilují..

patricia077

patricia077, 12. 4. 2021, 13.55

Já si koupila i na Ali přehoz super kvalita ale i když jsem měřila přesně tak to prostě nesedí jak bych si představovala a pak ten obr kus narvat vždy do pračky 🙉

Adrianita, 12. 4. 2021, 13.39

To snad koupím z bazaru, než investovat zas na pár let

patricia077

patricia077, 12. 4. 2021, 13.57

Hele jedine fakt pravou kůži investovat holt raketu a pak se furt starat protože je taky svým způsobem háklivá

Jarka mmm, 12. 4. 2021, 10.40

Mazali jste jí? Kozenkovy se musej dost udržovat, jinak všechny popraskaj. Nám drží jedna ze sconta uz 12 let, ale teda ta vůbec není vhodná pro psa . Obecně je u sedaček fajn, když nejsou rozkládací (pak jsou proste bytelnejsi) a když nemaj za sedakem měkký polštáře (který časem zmenej tvar). Kamarádi maj hodně drahou českou s nějakým superomyvatelnym povrchem (ne kozenka) a stejně se časem potrhala ve švech. Je to asi trochu loterie...

Adrianita, 12. 4. 2021, 11.30

Mazali a stejně se to stalo.. Vím, že rozkládací nejsou úplně OK, ale my si ji občas rádi rozložíme a třeba koukneme na film a tak Ty polštáře, co změní tvar jsou na nic, to je pravda..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů