Přivýdělek při mateřské

sledováno 1× zobrazeno 3745×

Vložil(a): V007A, 3. 4. 2018 19.30

Ženy, čím si privydelavate na mateřské? Nemyslím tím katalogový prodej a inzerovane "pohodové práce z domova", co čtu na internetu. Myslím poctivou práci z domova,kterou jste si třeba i samy vymyslely a čím se dá něco přivydělat. Zkoušela jsem třeba FIMO lžičky,ale o to moc zájem neni. Děkuji :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 9. 1. 2024, 12.24

Já jsem taky hledala nějaký přivýdělek z domova a zkusila jsem se zeptat ve své práci, jestli bych nemohla dělat něco z domu a můžu. Za tu dobu, co jsem tam nebyla, tak se tam celkem rozjela videokonference přes https://avtg.cz/videokonferencni-systemy/ , takže vůbec nemusím chodit do kanceláře a ředitel mi všechno řekne jednou za týden, když si voláme a pak už pracuju podle času.

Elii, 6. 3. 2020, 8.44

Zkuste https://likegram.cz/?ref=5d51c88159fa3 opravdu vyplácí, stačí se par krát denně podívat jestli něco nepřišlo, muže vám přijít klidne i 100 lidi za den, občas se podívat, strávíte na tom jen par minut a přivyděláte si, zkoušela jsem toho hodně a tohle jediný zatím z toho co jsem zkoušela opravdu funguje.

Tomáš Zemánek, 25. 2. 2020, 23.32

Můžete ještě kdo hodně chodí stáhnout tuto aplikaci sweatcoin https://sweatco.in/hi/kenyaboss2712 Check out this free app :point_up_2: It pays to walk! Je to apka kde vám platí za to, že chodíte sbíráte tzv. Coiny a když jich budete mít třeba 16000 tak si můžete nechat poslat iphone za to, za 20 tisic je tam televize atd atd. Pro nedůvěřivce..není to podvrh, je to celosvětově rozšířená aplikace, která funguje už několik let, vydělává právě z reklam pro apple, samsung a ostatní značky a proto může pak jako odměnu dávat jejich výrobky Já třeba v práci hodně chodím, tak mi to pěkně naskakuje :lol:

V007A, 26. 2. 2020, 6.23

Tak to musí mít zaměstnavatel radost. Jinak nevím, na co by mi byl Apple 🙄 televizi taky máme. Chci si přivydělat a ne mít nějaké kraviny za to.

Anette35, 11. 10. 2019, 8.25

Mám dobrou zkušenost s prací na internetu, ale podmínka je alespoň základní znalost anglického jazyka,mobilní telefon nebo PC. A trochu času denně. Žádné zvláštní zkušenosti nejsou potřeba. Nejedná se o MLM - multi-level marketing (tzv. pyramida, letadlo..)! takže nesháníte lidi pod sebe atd. Jde o digitální distribuci skutečných produktů a to celosvětově. Měsíčně se dá vydělat i několik tisíc korun,ale musíte chtít pracovat. Výdělek dostávate na PayPal účet. Pro více informací mi pište na email : nex1borg@gmail.com , pošlu vám odkaz.

Zoy1584, 12. 6. 2019, 21.44

Tak já třeba začala psát PR články a je to fajn přivýdělek. Ale fakt je to o tom, naučit se, co je třeba v článku mít. Co má obsahovat. Hezky o tom pojednává tento článek https://topranker.cz/pr-clanky/. Zde jsem se hodně naučila.

luccigucci, 26. 7. 2018, 23.20

Nemám tip na klasický přivýdělek, ale co takhle zkusit darování plazmy? Pokud jste zdravá Sama chodím do Plasma place a může se darovat každých 14 dní, za odběr dávají finanční náhradu 600 Kč. K tomu ještě různé dárky, často dávají víno apod. Není to tedy úplně na zbohatnutí, ale 1200 Kč za cca 2-3 hodiny měsíčně není vůbec špatné a samozřejmě tím člověk pomůže potřebným pacientům.

V007A, 27. 7. 2018, 6.20

To bych více projela než dostala a navíc mám měsíční miminko.

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 5. 2018, 13.44

dotazniky, ale to ta z biedy nevytrhne, sem tam za to kupis knihu alebo hracku, podla toho ake su poukazky, lebo matky na materskej nie su velmi ich cielova skupina kedze nezarabaju, tak je aj menej dotaznikov no a potom uz len nieco sit alebo rozpredavat majetok po inzeratoch

Mygara

Mygara, 8. 4. 2018, 14.27

já chodím do práce, takže už nic, ale při md jsem nic kromě dotazníků nezkoušela

Cherrynka, 6. 4. 2018, 13.25

Já vybírám vstup na dýze a píšu články do časopisů a taky dělám dotazníky. Vychází mi to za vše v průměru asi 6tis navíc.

Fuga

Fuga, 5. 4. 2018, 18.57

já vyplnuji dotazníky, ale na přivýdělek to moc není

V007A, 5. 4. 2018, 19.07

Však každá korunka dobrá.

Cherrynka, 6. 4. 2018, 13.26

Ano, taky to tak beru

Cherrynka, 6. 4. 2018, 13.26

Taky mám, mám to na sebe, mamku a babičku, takže dělám natřikrát, tak se to trochu víc nehromadí

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů