Překlep

zobrazeno 595×

Vložil(a): Lenča Pešková, 31. 12. 2016 12.34

Dostala jsem nový telefon pod stromeček a jak se s ním učím, Tak je to celkem boj😊 určitě všechny známez😁 kolikrát co člověk chce napsat se vůbec neslučuje s tím co napíše 😊 chtěla jsem kamarádce napsat "neskočíme na zákusek? " a přehodilo se mi to na "neskočíme na žaludek?" Vůbec nechápala co po ni chci a já nechápala co jako nechápe 😊 pak když jsem si to přečetla co jsem jí vlastně napsala tak jsem se strašně dlouho smála a nakonec to vyřešily rozhovorem. Taky se vam stal takový "roztomilý " překlep?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 22. 12. 2017, 6.32

tak zákusem tím žaludkem projde, tak to nebylo zase až tak vedle

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 19.52

také se mi to dařilo celkem často, tak jsem to vypla

jkubeso, 6. 1. 2017, 15.19

Taky mám nový telefon od Vánoc a zatím to úspěšně hlídám, protože čekám, co mi zase přepíše Ale nějaký překlep určitě jednou přijde

vivianr, 5. 1. 2017, 12.42

Ano, leze mi tohle přepisování na nervy. Nejhorší je, že člověk má tendenci vidět, co chce a stačí jedna čárka, písmenko a je z toho úplně něco jiného U starého telefonu se mi to pak podařilo nějak vypnout, ale u nového zatím ne. Zatím mi moc slov nezměnil a daří se mi to uhlídat.

Fuga

Fuga, 4. 1. 2017, 18.59

teď si zrovna na nic nevzpomínám, ale je sranda, jak staré telefony neumí smajlíky, když vám někdo pošle. Mně takto přišlo jednou na moji otázku místo smajlíka 3 otazníky a docela trvalo, než se to vysvětlilo

Leňulka, 3. 1. 2017, 11.13

zlatí dobrý starý telefon co nemá automatické přepisování, opravování apod. tohle se mi fakt nestane leda bych se sama překlepla. Ale pobaví to a člověk se zasměje

Lusesita25, 2. 1. 2017, 18.13

Ja automaticke opravy rovnou vypinam a mam klid

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 1. 2017, 13.00

J8 nepoužívám automatické opravy, ale většinou se třeba přetuknu

Zlata1, 2. 1. 2017, 10.37

Já tady s tabletem taky bojuji. Některé možná již víte, že jsem psala článek o nemocnici Motol, a ten tablet mi to přehodil na motor. V souvislosti s textem to bylo celkem vtipný....

Klier, 2. 1. 2017, 0.40

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů