Ohnostroj
Vložil(a): ppetaa27, 29. 12. 2015 16.42
Maminky, kolik bylo Vasim ditkum kdyz jste sly poprve na ohnostroj?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.18
Syn má 19 měsíců a byl teď na ohňostroji a vypadalo to, že se mu to líbilo
Fuga, 29. 11. 2016, 17.06
ve 2 letech, protože byl okolo19 hodiny
k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.18
U nás byl v 18 a vzala jsem 19 měsíčního syna
k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.19
Výhled na město máme také takže minulý rok také syn koukal z okna, ale letos byl přímo v centru dění
Zuzka Čtvrtečková, 30. 12. 2015, 13.34
Poprvé jsme nešli, ale viděli jsme z okna a moc se mu to líbilo. Bylo to okolo druhého roku.
Katka, 29. 12. 2015, 17.29
syn byl už v břiše ;o) jinak asi tak od 2 let