Mop na úklid

zobrazeno 1926×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 5. 5. 2017 19.16

Maminky, vzhledem k tomu, že jsem zde v hodnocení produktů nic nenašla, zakládám diskuzi :) Sháním nový mop na mytí podlahy a protože je v dnešní době nepřeberné množství druhů a není to zrovna levná záležitost, prosím o Vaši zkušenost. Jaký mop používáte, jakou značku, jste spokojené? Děkuji :) (já mám již 7 let klasický třásňový viz. obrázek a už opravdu dosluhuje)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Delizzka, 9. 6. 2017, 10.35

Já mám moc od značky Orava, a jsem moc spokojená, jako fakt jeden z mála mopu, se kterým se dobře uklízí

Dorotta, 15. 6. 2017, 9.20

Jo? Kolik stál? Máš ho z eshopu nebo prodejna nějaká?

Žofinka

Žofinka, 11. 5. 2017, 8.37

ani nevím, co je to značku, ale je to plochý mop, který se ždímá tak, že se ta plocha přejede jakoby válečkem, ruce si sice nenamočím, ale je to málo vyždímané dle mého a dlouho ta podlaha pak schne

Mygara

Mygara, 10. 5. 2017, 10.13

mám od spontexu třásńový, který se ždímá tak, že zatlačíte na rukojeť, ale pak zase musíte zaaretovat a to mě docela štve

Fuga

Fuga, 9. 5. 2017, 11.38

já mám od viledy taky tento třásňový, šlapací a jsem spokojená

Jana V., 8. 5. 2017, 22.19

také doporučuji Viledu, jejich nový plochý mop je super!

rodinka

rodinka, 7. 5. 2017, 19.07

Ja mam ten od Leifheitu ten vetsi stim kbelikem a je super jsem snim moc spokojena uz ho mam delsi dobu a porad dobre slouzi

porsche, 6. 5. 2017, 10.24

Dlouho sem si prala parni mop a konecne ho mam doma,rovnou teda parni cistic daji se cistit spary,sprch,kouty,zrcadla atd.Naprosta spokojenost!!

Kamila Pecharová, 6. 5. 2017, 10.44

Parní mop neznám, ale naši mají parní čistič do ruky jakoby, ale výsledek mi teda nepřipadá nijak světoborný.. Ale každopádně to mají něco jiného než vy

jitkamety

jitkamety, 6. 5. 2017, 8.45

Ja jsem poridila mop od viledy a jsem nad miru spokojena

nikolava, 6. 5. 2017, 2.32

Mam slapaci Viledu

Kamila Pecharová, 6. 5. 2017, 10.42

A spokojenost?

nikolava, 6. 5. 2017, 14.50

Nejvetsi, konecne me to vytirani tak nejak bavi

annicka

annicka, 6. 5. 2017, 0.14

mam Leifheit a spokojenost, mela jsem ten vetsi a ted picolo a staci to

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů