Mikuláš
Vložil(a): Lenča Pešková, 6. 11. 2016 13.03
Od kdy jste si začaly zvát na děti Mikuláše? Nemyslím aby je postrasil, malou strašit nechci, ale přijde mi to jako pěkná tradice.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 21. 4. 2017, 19.10
asi tak v 6ti, 7mi letech si myslím, ale pak chodil už jen za okno
Fuga, 26. 1. 2017, 10.22
my ho domů ještě nezvali, stačí ve školce
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 9.03
Nám mamka nikdy mikuláše nezvala .. a já synovi zvát také nebudu pokud on nebude vysloveně chtít
Katka, 6. 11. 2016, 16.46
Nezveme, jen loni jsme byli u rodičů, kde bydlí mí mladší sourozenci a ti si partu přizvali, jinak jsme spíš chodili na Mikulášské besídky. Letos nevím, jak to vyjde, ale dětem bude stačit dárek, ani být Mikuláš nemusí
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 9.04
Mikulášské besídky jsou fajn, také chci příští rok se synem jít
Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 15.20
my zvát nebudeme, ale vedle v měste dělavají mikulášskou tak budeme chodit tam
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 9.05
TAké chci na Mikulášskou ale až příští rok, Vy půjdete se synem už letos?
Petra Schoberová, 7. 11. 2016, 14.15
ano
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 14.32
J8 ne, jelikož se syn bojí cizích lidí, tak by to obrečel, půjdu až příští rok
Petra Schoberová, 7. 11. 2016, 14.37
náš malej ne, uvídíme zkusíme co bude maximalne pujdeme domu
Adrianita, 6. 11. 2016, 14.45
zatím neplánuji.