Kočárek na brusle/běh

zobrazeno 988×

Vložil(a): Teryk92, 4. 6. 2020 13.04

Poraďte mi prosím, jaký kočárek koupit, aby byl i na inline bruslení. Musí to být nutně trojkolka? Ideální asi nějaký s brzdou že??

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Pavla T., 17. 6. 2020, 14.17

Mám X-Lander X-run w je naprosto boží. Jiný kočárek nemáme, zmákne jakýkoli terén.

snany, 5. 6. 2020, 16.34

Taky záleží jak staré a aktivní máš dítě, aby jsi nekoupila kočárek a tvoje dítě nesdílelo tvoje sportovní aktivity Moje nejstarší dcera by raději za kočárkem běžela semnou než seděla Nejmladší je zase naprostý opak U první jsem měla x lander trojkolku, byl super stabilní, na brusle ok, na běh nevhodný. Teď mám Zopa fusion2 a je lehký a na běhání po betoně super.

KristinaS, 5. 6. 2020, 13.20

Mám kočárek TFK Joggster twist, dá se zaaretovat kolečko a určitě to s ním jde. Ale na běh, brusle, kolo,... Mám Thule Chariot myslím CX2 - je to dvojmístné (chtěli jsme pro víc dětí) a je bržděný na tu zadní nápravu. Takže když se zapřeš do madla a náhodou odlehčíš přední kolečko, nic se neděje, jsou bržděný ty zatížený Dávala bych bacha asi hlavně na to - stabilitu má většina sporťáků, ale bržděný jsou různě

dasza, 4. 6. 2020, 13.26

Měla sem čtyřkolku a bez brzdy a v pohodě..pak sem měla trojkolky s brzdou a žádný rozdíl...prostě každýmu vyhovuje něco jinýho..holky měli hodně Thule na sport..pro mě zbytečně dráha kravinka;))). Taky záleží jak kdo umí bruslit..někdo jezdí tak že se opírá o kočár a to pak je s balancem těžký..kdo jezdí sám a kočár jen tlacimje to v pohodě i s obyč kocarem

Teryk92, 4. 6. 2020, 19.19

Jako ty ceny jsou příšerný. Že by se mi chtělo dávat 17000,- to se mi teda nechce

dasza, 5. 6. 2020, 8.12

Njn.to je tak se vším.bud to potřebuju a chci a prachy obětuju..nebo se spokojíme s obyč usetrim a dá se to taky🤣 jako ten Thule je fakt skvělej...ale prostě já to zvládla i s obyč sporákem a nikdy bych hry prachy nedala

Teryk92, 5. 6. 2020, 9.50

Já zkoušela právě běhat s tím obyč co máme, a ty přední kolečka začali vibrovat jak blázen. Bojím se abychom se na bruslích nevybourali. Přeci jenom v běhu člověk zastaví hned a tu stabilitu má ještě o dost větší. Pak jedině zaaretovat ty přední kolečka, ale zase nevím jaké to pak bude do zatáček

dasza, 5. 6. 2020, 13.16

Jedine bruslit a běhat se zaaretovanyma kolečkama..bez toho to fakt nejde

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů