Jaké byly vánoční svátky?

zobrazeno 605×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 26. 12. 2016 10.09

Asi poslední letošní vánoční téma :-) Jaké byly Vaše svátky? U nás v poklidu a ve znamení nemoci. Bohužel je půlka rodiny nemocná včetně mě. Syn se snažil odstrojit stromek hned při zdobení, ale nakonec si zvykl. Nakonec jsem stihla 12 druhů cukroví, což není zlé. Syna bavil hned první dárek, dřevěné kostky a zbytek už ignoroval :-) Tak snad příští rok už bez nemocí :-) Přeji všem takový rok 2017 jaký si přejete :-) A děkuji zakladatelkám webu za jejich práci :-)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 2. 1. 2018, 8.04

já osobně jsem si s rodinou Vánoce užila a letos poprvé i s dcerou a bylo to úplně něco jiného

Mygara

Mygara, 7. 4. 2017, 7.15

já jsem byla nemocná, zbytek rodiny odjel na hory, ale jinak jsem si to užila a snad i děti, ale tolik cukroví jsem neměla .-)

Leňulka, 4. 1. 2017, 10.06

U nás Vánoce v poklidu, bez nemocí, bez nějakých nehod, malá jak zjistila, že stromek píchá tak už k němu nelezla. Z dárků jí spíš zajímal balící papír. Hráli jsem si, bavili se, užívali si společné chvíle s taťkou a objeli všechny příbuzné aby rozdali dárky. Cukroví jsem měla 5 druhů a ještě tu máme misku dneska, malá to nechce a mi s manželem toho tolik nesníme a to jsem při každé návštěvě kam jsme jeli, každému ještě vezla. Od 24. dopoledne jsem vypla internet a zapla ho až 2.ledna. Takže opravdu rodinná pohoda bez netu a dalších vymožeností. Všem zde přeji v letošním roce hlavně hodně zdraví a pohody a také děkuji zakladatelkám za jejich úžasnou práci, kterou tu odvádí a za akce co vymýšlí např. Pampeliškový Ježíšek, Odměny v akci apod. Jste všechny úžasné

Fuga

Fuga, 3. 1. 2017, 11.43

u nás to bylo také ve znamení nemoci a teď jedeme druhé kolo Ale dárky měly u dětí uspěch

nikolava, 30. 12. 2016, 20.59

U nás byla střevní chřipka, takže letošní vánoce nic moc

Mildret, 28. 12. 2016, 11.16

Já jsem jako každý rok na vánoce pozorovala jak jsou někteří lidi povrchní a zlí. Ale naštěstí to ti normální vyvážili ta pravá vánoční atmosféra u rodiny mě teprve čeká jinak všem taky přeji vše nejlepší do dalšího roku :-)

skřítek, 27. 12. 2016, 20.57

Tak ani my nebudeme výjimkou. Malá noc pře Štědrým dnem horečky kvůli zoubkům a celý den pak hrůza. Mysleli jsme, že budeme muset večeři a stromeček snad zrušit, takže jsem byla samozřejmě zralá na psychiatra po tom maratonu příprav a kdoví čeho, hlavně aby ty první Vánoce stály za to... Chlap zánět průdušek a já včera zalehla s chřipkou. Respektive chtěla bych zalehnout, ale jaksi to nelze. No tak alespoň jsme se vyhli návštěvám....

Zdeňka S., 27. 12. 2016, 16.31

U nás taky všichni nemocní, obě holky mají teploty, tak sedíme většinou doma, užíváme si nových hraček a srkáme čaj s medem Jinak taky přejeme všem Vše krásné a hlavně zdraví

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 12. 2016, 19.07

Jak to tak čtu, tak většina je nemocná

Zdeňka S., 28. 12. 2016, 10.00

No jo,ony ty svátky jsou náročné...

editak, 27. 12. 2016, 14.00

My meli uzasne svatky na horach, vsichni zdravi, pochodovali jsme do kopcu, bobovali, plavcili v bazene a kdyz maly spal, meli jsme Stepanskou zabavu s tancem a zahrali jsme si I bowling vsem preji take krasny novy rok 2017 a hlavne hodne zdravi!

Petra Önder (petrao)

petrao, 27. 12. 2016, 15.23

Tak to muselo být super na sněhu právé Vánoce

snany, 27. 12. 2016, 9.16

Docela v klidu a pohodě, spokojenost s dárky. Jen jsme ještě na štědrý den uklízeli nové bydlení a dnes budeme snad už mít zapojené i topení a budeme se konečně stěhovat. U mého taťky jsme se sešli na druhý svátek po hodně dlouhé době všichni " sourozenci" ( taťka má 2 děti, jeho žena 3 děti a společně ještě mají 1), takže bylo rušno, k tomu 3 vnoučata

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 12. 2016, 19.08

Tak nové bydlení za to určitě stojí

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů