Jak trávíte nejraději svůj volný čas?

sledováno 1× zobrazeno 409×

Vložil(a): Alexandra, 9. 2. 2016 21.47

Maminky, asi se shodneme, že s příchodem dětí toho volného času rapidně ubylo. Ale udělat si alespoň občas chvíli pro sebe je zkrátka potřeba. Děti potřebují pohodovou mamku s dobrou náladou. A když děti svěříte jednou za čas partnerovi, babičkám, kamarádce, sourozencům, všem to jen a jen prospěje. :) Jak trávíte nejraději svůj volný čas? Dojdete si zasportovat, zalezete si s knížkou třeba do postele, nebo si napusíte vanu, skočíte ke kadeřnici a na manikůru, do obchodů, nebo s kamarádkou na kafčo? Jste raději ve společnosti, nebo potřebujete chvíli svého času trávit v soukromí? Máte pro sebe čas pravidelně, nebo nárazově? Podělte se s námi i ostatními maminkami a inspirujte se navzájem.

Sdílejte:   | 
7

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 1. 12. 2016, 8.54

čas pro sebe mám nárazově. Někdy se snažím trochu hýbat a někdy zase trochu vzdělávat, abych svůj "vykojený" mozek uvedla do normálu .-)

LenickaB, 16. 5. 2016, 0.55

Volný čas - to je podle mého názoru úplně zbytečně položená otázka. Já zkrátka žádný volný čas nemám. S příchodem dětí je totiž všechen volný čas pryč. Ale chápu tu potřebu udělat si alespoň občas chvíli pro sebe. Ale jak ? Děti potřebují ustavičně pohodovou a pořád pohotovou mamku s dobrou náladou, vždy připravenou na rychlé řešení všech možných situací a taky nesnází. Jak trávím nejraději svoje volné chvilky ? Zavolám kamarádce a povídáme si. Takovéto volné chvilky jsou neplánované a předem nepřipravené - není čas domlouvat nějaké společné návštěvy - kina, výstavy, apod.

Sarka6, 17. 2. 2016, 18.47

Svuj volny čas nejraději travim s přítelem v přírodě a nebo s kamarádkami u dobre kávy

Iveta Záborcová, 17. 2. 2016, 15.04

Já nejraději o volném čase /většinou když malá spí/ pročítám články na internetu, piju kávu. Když je doma muž, vyrážím s kamarádkou na procházku s hůlkami.

Mikulenka, 17. 2. 2016, 9.44

Volný čas nejraději trávím sportem, to je můj relax, třeba i obyčejná procházka v přírodě a když jdu sama, tak s nějakou pěknou hudbou do uší. Když je lezavé počasí, vyhrává to houpací křeslo a dobrá kniha s kávou

Hana Daňková, 15. 2. 2016, 15.42

Mé děti jsou věkově daleko od sebe a tak si občas odpočinu od malého čtyřletého synka s dvacetiletou dcerou. Uděláme si takový čistě holčičí den. Kosmetika, kadeřník, nakupování. Pokecáme a tak nějak si i dcera uvědomí že jsem tu i pro ni a ne jen pro brášku

Petra Schoberová, 14. 2. 2016, 7.55

Veškerý čas nejraději trávím se svým prckem ale když už opravdu potřebuji sednu ke stoji a šiju, nejvíce se u toho odreaguji, uklidním a vynervuju perfektní :ú

Alushkaa, 13. 2. 2016, 21.06

Kdyz pominu meho pulrocniho synačka,tak se snazim venovat mym 3psum,aby nezarlili na malyho a samozrejme nesmim zapomenout na manzela takze ve volnych chvilkach jezdime do lesa kde se psi vyblbnou,malej je na cerstvym vzduchu a manzel se neciti odstreceny

Lucie Zalcerová, 13. 2. 2016, 20.50

Volny cas, ktery mam jen v noci, nyni nejradeji travim vyrabenim kreativnich doplnku a pomucek pro dcerku, kdyz zrovna nemam naladu nebo inspiraci na tvorbu tak relaxuji pred krbem s dobrou knihou v ruce nebo u oblibeneho serialu. Umeni je najit si cas i pro sebe a plne ho vyuzit.

Trixie

Trixie, 13. 2. 2016, 18.37

Pravidelně každé 3 týdny si dopřávám skvělou masáž, která mé záda udržuje v dobré kondici a ideálně jednou týdně na pročištení hlavy a protažení těla hot yogu, s tím, že mne pak doma čeká dobrá večeře, kterou mi spolu připraví manžel s dcerkou:-) Občas moc ráda vyrazím s kamarádkami na kafe či oběd nebo do divadla. Za chvilku vyrážím s manželem užít si karnevalový bál, tak hezký večer, jdu se zamaskovat:-)

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight