Jak přežíváte tyhle tropická vedra s prťatama?

zobrazeno 497×

Vložil(a): Zuzi, 6. 7. 2015 11.49

Maminky co děláte v techto dnech kdy do ČR udeřilo tropické počasí ? Máme sice na zahradě bazének, ale to je vždy jen na pár minut, hlavně já osobně cítím, jak jsem z toho vedra KO...odjeli jste někam pryč? Na chatu do lesa nebo trávíte celý den na koupališti?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.48

Já jezdila na barák k prababičce, ty staré baráky drží chlad

Fuga, 23. 11. 2016, 13.40

horko trávíme hlavně ve stínu a s dostatkem vody zevnitř i zvenku .-)

Minnie, 22. 3. 2016, 12.42

Já byla v tom počasí na konci těhotenství a snášela jsem to dobře . Já jsem teplomilná, takže radši vedro než zimu a dcera je po mě ta s tím taky problém neměla. Jen v bytě bylo hrozně, zahradu nemáme takže když bylo nejhůř napustila se rohová vana chladnější vodou ale spíš jsme se snažili být doma co nejméně, jezdili jsme na výlety, nebo k mé babičce kde mají děcka bazének, tam byla dcera celé dny a v srpnu už bylo miminko, to jsme v bytě být nemohli, bývali jsme u tchyně která má chladnější byt a nebo opět jeli k mé babičce, brzo ráno tam a zpátky až večer. Ve dne bych se bála malé miminko dát do rozpáleného auta.

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 19.56

My byli celé tropické léto u vody nebo v bazénu

Iveta Záborcová, 8. 7. 2015, 21.20

Dobrý večer Zuzko, v tom parnu je lépe být opravdu přes poledne doma, to mi malá spinká a já si doma udělám nádobí, vyžehlím a podobně, kolem třetí vyrážíme na zahradu, kde má malá bazének a tak se tam pod slunečníkem cachtáme. To je pro nás asi nejlépe strávený čas v takovém vedru.

Zuzi, 9. 7. 2015, 18.29

obdivuji žehlení v tom vedru u nás se ani nevařilo jen když bylo už nutné

Iveta Záborcová, 9. 7. 2015, 20.23

My máme část kamenného starého baráčku a tam je chladno i když je venku právě třicet, což je v tomhle super

JanaH, 7. 7. 2015, 8.33

Ano, přežíváme, to je to správné slovo My s manželem na ty horka nejsme. Manžel trpí v práci a já jsem s klukama většinou doma nebo u rodičů. Doma napustíme aspoň malý bazének na balkoně a u našich jsme střídavě venku u bazénku a doma v relativním chládku. Staršímu synovi vedra až tak nevadí, ale mladší je protivný, uřvaný a nemůže spát (je mu 9 měsíců).

Zuzi, 7. 7. 2015, 20.19

Náš 15ti měsíční prcek měl také 2dny trochu potíže s tím vedrem....i jedna noc byla hodně náročná...ač máme byt ve starém domě, kde je relativně chládek, do nějakých 15hodin nám na ložnici a obývák praží sluničko..závěsy zatažené a jsme tam zavřený jak někde v noře

Estrela113, 6. 7. 2015, 22.11

My jsme zamířili do lesa, k potoku a dneska do Moravského Krasu do jeskyní. Na zahradě mají slunečník a bazének. Celkem jsme to přežili ve zdraví.

dasza, 6. 7. 2015, 19.35

Je nam rok a druhymu 4 a sme cly dny na koupaku.a furt ve v9ode.od ct tam skoro bydlime.jen spat jezdime dom. A vecer este pivo. Grilovani zahrada..je to paradnii pocasii...

Zuzi, 6. 7. 2015, 20.42

No, já teda tyhle extrémy nemusím...ne tedy v ČR. Už se těším až budeme u moře tam aspoň příjemně fouká a i vzduch je dýchatelnější....ale tady jsme všichni jak přejetý ....máme byt ve starém domě, ale teď je horko i u nás v bytě. Nastavili jsme režim jako je v Jižní Itálii...akorát při té odpolední siestě spí jen ten nejmladší

mckvak, 6. 7. 2015, 14.17

Jelikoz mame doma skoro trimesicniho prcka tak jsme v tech vedrech doma nebo u prarodicu na vesnici - maji v dome prijemny chladek a na zahrade bazen. takze babicka hlida a my se muzeme osvezit. Ale je to hrozne - clovek ma pocit ze je prejety kombajnem

Zuzi, 6. 7. 2015, 20.42

super, že máte aspoň chvilkové hlídání...

Katka, 6. 7. 2015, 13.33

Letos je to asi horší v Čechách, u nás na Moravě jsou velká vedra až dnes ;o) Dcera se čachtá u našich v bazénku, syna si vzala tchýně na přehradu. Chatu v lese nemáme, ochladíme se až za 3 týdny na dovolené v horách ;o)

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight