Jak přežíváte tyhle tropická vedra s prťatama?

zobrazeno 1196×

Vložil(a): Zuzi, 6. 7. 2015 11.49

Maminky co děláte v techto dnech kdy do ČR udeřilo tropické počasí ? Máme sice na zahradě bazének, ale to je vždy jen na pár minut, hlavně já osobně cítím, jak jsem z toho vedra KO...odjeli jste někam pryč? Na chatu do lesa nebo trávíte celý den na koupališti?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 18. 7. 2019, 5.15

My léto přežíváme úplně bez problému. Máme na zahradě bazén, takže jsme celý den tam a doma máme mobilní klimatizaci https://www.vzdusin.cz/mobilni-klimatizace/Mobilni-klimatizace-Olimpia-Splendid-Dolceclima-plus , kterou vždy na chvíli zapneme, aby nám dům vychladila a máme tam pak příjemně.

ivanka386, 28. 6. 2020, 23.24

Nad mobilní klimatizací jsme také uvažovali. Nakonec jsme ale zjistili, že k nám domů by asi jen tak nestačila, tak jsme si místo ní pořídili takovou tu klasickou velkou od https://www.m-klima.cz/ Už ji máme asi rok a musím říct, že bych si už bez ní život snad ani nedokázala představit. Zvlášť teď když zase začínají horka.

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 10.12

já bych píchla k bazénku slunečník a naložila se tam s nimi

Mygara

Mygara, 5. 9. 2017, 14.55

když je možnost, tak jedeme na chalupu, rozhodně lépe než ve městě, kde je koupaliště za 100 kč

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.48

Já jezdila na barák k prababičce, ty staré baráky drží chlad

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 13.40

horko trávíme hlavně ve stínu a s dostatkem vody zevnitř i zvenku .-)

Minnie, 22. 3. 2016, 12.42

Já byla v tom počasí na konci těhotenství a snášela jsem to dobře . Já jsem teplomilná, takže radši vedro než zimu a dcera je po mě ta s tím taky problém neměla. Jen v bytě bylo hrozně, zahradu nemáme takže když bylo nejhůř napustila se rohová vana chladnější vodou ale spíš jsme se snažili být doma co nejméně, jezdili jsme na výlety, nebo k mé babičce kde mají děcka bazének, tam byla dcera celé dny a v srpnu už bylo miminko, to jsme v bytě být nemohli, bývali jsme u tchyně která má chladnější byt a nebo opět jeli k mé babičce, brzo ráno tam a zpátky až večer. Ve dne bych se bála malé miminko dát do rozpáleného auta.

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 19.56

My byli celé tropické léto u vody nebo v bazénu

Iveta Záborcová, 8. 7. 2015, 21.20

Dobrý večer Zuzko, v tom parnu je lépe být opravdu přes poledne doma, to mi malá spinká a já si doma udělám nádobí, vyžehlím a podobně, kolem třetí vyrážíme na zahradu, kde má malá bazének a tak se tam pod slunečníkem cachtáme. To je pro nás asi nejlépe strávený čas v takovém vedru.

Zuzi, 9. 7. 2015, 18.29

obdivuji žehlení v tom vedru u nás se ani nevařilo jen když bylo už nutné

Iveta Záborcová, 9. 7. 2015, 20.23

My máme část kamenného starého baráčku a tam je chladno i když je venku právě třicet, což je v tomhle super

JanaH, 7. 7. 2015, 8.33

Ano, přežíváme, to je to správné slovo My s manželem na ty horka nejsme. Manžel trpí v práci a já jsem s klukama většinou doma nebo u rodičů. Doma napustíme aspoň malý bazének na balkoně a u našich jsme střídavě venku u bazénku a doma v relativním chládku. Staršímu synovi vedra až tak nevadí, ale mladší je protivný, uřvaný a nemůže spát (je mu 9 měsíců).

Zuzi, 7. 7. 2015, 20.19

Náš 15ti měsíční prcek měl také 2dny trochu potíže s tím vedrem....i jedna noc byla hodně náročná...ač máme byt ve starém domě, kde je relativně chládek, do nějakých 15hodin nám na ložnici a obývák praží sluničko..závěsy zatažené a jsme tam zavřený jak někde v noře

Estrela113, 6. 7. 2015, 22.11

My jsme zamířili do lesa, k potoku a dneska do Moravského Krasu do jeskyní. Na zahradě mají slunečník a bazének. Celkem jsme to přežili ve zdraví.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů