Jak nejraději trávíte čas s dětmi?

sledováno 2× zobrazeno 282×

Vložil(a): Alexandra, 5. 5. 2016 23.54

Maminky, podělte se s námi i ostatními maminkami o to, jak nejraději trávíte čas s dětmi? Co spolu děláte? Jste raději doma nebo venku? Chodíte na stejná místa, na vlastní zahrádku, nebo jezdíte na výlety, na kole, sportujete? Nebo rádi čtete doma v peřinách, stavíte komíny, chodíte na kroužky? Inspirujme se navzájem a užívejme si čas se svými dětmi naplno.

Sdílejte:   | 
4

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Tamama, 18. 10. 2016, 0.51

Chodíme mezi ostatní děti, na kroužky a tak

LenickaB, 28. 5. 2016, 21.23

Při takovém deštivém počasí, jako právě teď je, sedíme doma, čteme pohádky a stavíme domy z dřevěné stavebnice. Když je ale venku pěkně, tak jsme raději venku. Chodíme na vycházky; máme sice oblíbená místa, ale rádi jezdíme do míst nových - jezdíme na výlety do okolí města - chodíme tam pěšky někde po lese a pozorujeme přírodu. A teď se blíží dětský den. Zatím nejsme rozhodnuti co budeme dělat - ale musí to být veliké překvapení. Chceme si ho užít se svými dětmi tak říkajíc " naplno ů.

knoflyk, 15. 5. 2016, 20.34

Pro děti pořád vymýšlím nějaký program, chodíme na kroužky, do herniček, na procházky, jezdíme i na kole (musíme pořídit druhou sedačku na kolo, ať můžeme začít jezdit úplně všichni). Chodíme do lesa na houby i s miminem v krosně. Cvičíme na hřišti za domem, na zahradě si kopeme s míčem, děláme kotrmelce, ale rádi si usedneme i k pohádce v TV, nebo si v posteli čteme. Často mi ale přijde, že to ty dítka ani neocení

Agomila, 14. 5. 2016, 19.39

Rádi jsme u rodičů na zahradě, kde má malý prostor se vyřádit, třeba i na klouzačce a pískovišti Chodíme také do ZOO, obě děti milují zvířata a moc jsme si oblíbili park Mirakulum.

veru.veru, 14. 5. 2016, 15.39

Vůbec nejraději ze všeho jsem se svou rodinou, bydlíme společně ještě se sestrou a její rodinou, takže máme pořád dětí jako smetí. Máme zahradu, tam se všichni scházíme, opékáme buřtíky, grilujeme, rádi jezdíme na výlety, na různé akce, v zimě na hory, v létě k moři. Večer společně koukáme na televizi, často hrajeme společenské hry.

tehuzu.jitka, 14. 5. 2016, 10.08

Nejraději trávíme čas všichnispolu, jako rodina

Beruska89, 14. 5. 2016, 6.45

Nase deti i ja travime nejcasteji a nejradeji cas venku,pro me je to vetsi zabava a rozptyleni.Radi chodime na detska hriste.Jinak prochazkujeme po okoli naseho bydliste.Nekdy i s kamaradkami,co maji podobne stare deti. To se detem zamlouva vice,ze maji kolem sebe kamarady a vice si vyhraji. Kdyz je osklivo poustime si pohadky na dvd.Foukame foukacimi fixami ruzne obrazky.Skladame puzzle a hrajeme si s lego duplem.

snany, 14. 5. 2016, 6.31

Trávíme čas tak nějak přirozeně: vaříme společně, na jaře sazíme rostlinky, květinky, chodíme s dětmi nakupovat, jezdíme na kole, chodíme krmit kačenky, jezdíme na výlety- les, ZOO, Dinopark.... Doma si hrajeme, čteme, pouštíme pohádky, hrajeme divadlo.....

VeronikaAl., 13. 5. 2016, 23.08

Se synem trávíme co nejvíce času venku, taky záleží na počasí a začala se u nás projevovat asi alergie ale pokud to jde, tak jsme na procházkách, na zahradě, 2x týdně chodíme koukat na neteř na fotbalové tréninky, tam je prcek ve svém živlu - mezi dětmi a ještě může dělat "gól" no a v neposlední řadě vyrážíme s dědou na pochoďáky, malej v krosně a spokojenej že je venku No a když ven nemůžeme, tak společně stavíme kostky, dřevěné puzzle (já stavim,Péťa rozebírá), jezdíme s autíčky a vláčky. A nebo stojí malej u svého ponku a něco spravuje nebo vrtá Pro Péťu bych si přála vyhrát opalovací krém of50

rennfri, 13. 5. 2016, 22.03

Vzhledem k temperamentu mého synátora je pravidelné a dlouhé venčení naprostou nezbytností miluje písek takže různě obcházíme okolní hřišťátka podle toho co k tomu ještě třeba potřebuju vyřídit, 2x týdne chodíme za hezkého počasí s tátou na jeho trénink rugby (kde se malý velmi aktivně zapojojuje) a když je energie tak vyrážíme i třeba někam dál nebo na náročnější aktivitu (minulý týden jsme byli v Praze na Trnkově Zahradě 2 - doporučuju, tenhle víkend je poslední šance tam jít a je to pro děcka supr)

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight