Fotovoltaika - zkušenosti

zobrazeno 530×

Vložil(a): HanaStar, 8. 8. 2023 11.38

Dobrý den, ráda bych se ještě zeptala jak jste řešily fotovoltaiku a s jakou firmou? Nám se ten nápad dost líbí s mužem, ale říkala jsem že udělám průzkum, jeslit náhodou někdo ví a případně i budu ráda za špatné zkušenosti, aby jsme věděli jakou firmu nevybírat.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Livka77, 11. 8. 2023, 14.15

Čauky, určitě vám poradím aby jste koukali na stránky refsite. Tam máte hezky napsané recezne, fotky. Podle toho bych pak vybírala, my si vybrali firmu Sefy. Já tomu houby rozumím, ale přišli mě spolehlivý, manžel s nimi komunikoval dost aktvině a vždy mu vyšli vstříc a vše mu vysvětlily.

HanaStar, 23. 8. 2023, 12.00

Děkuji, na stránky se určitě podíváme. A ta firma je česká co jste si vybrali? Řešily i dotace nebo jste si je řešily sami?

Livka77, 25. 8. 2023, 11.13

Nejlepší je když se podíváte přímo na jejich stránky https://www.sefy-cr.cz/fotovoltaicka-elektrarna-s-baterii/, já toho moc nevím. Ale ano firma je česká a dotace za nás řešily a dostali jsme je. V tomto bylo vše v pořádku. Manžel vzkazuje, že jsou jsou to profíci, žádný machýrci A že je může doporučit. Tak ať vyberete ty nejlepší.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů