Fotky jako dárek

zobrazeno 272×

Vložil(a): Petrolinka, 12. 8. 2023 12.40

Dobrý den, poradíte dárek pro maminku - nejlépe nějaké rámečky s fotkama, kde hledat inspiraci?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

AnaMalá, 20. 11. 2023, 21.44

Zkuste se podívat na Laab. Mají tam krásná dřevěná fotoalba ruční výroby nebo třeba leporelo mi taky přijde super. Fotky tak můžete vystavit někam na skříň a budou pohromadě za sebou.

Evulka, 25. 11. 2023, 20.21

Tyjo, teď jsem se dívala na jejich stránky a mají tam ta fotoalba moc hezká. To dřevo je úplně boží nápad, těm fotkám to dodá úplně jiný nádech. Asi hned nějaké objednám a dám tam fotky dětí a dárek pro prarodiče k Vánocům je vyřešený.

SasankaBan, 20. 10. 2023, 12.18

Pinterest je určitě na inspiraci super nebo třeba i instagram. Já jsem zase pro fotky bez rámečků, vypadají dle mého lépe, více vyniknou a působí i více reálně. Máme doma takhle fotky ze stránky Fotoobrazy z plátna, které jsou jak už název napovídá vyhotoveny na plátně buď z bavlny, saténu, polyesteru nebo recyklovaného saténu. Ale dělají i na dřevo, sklo, překližku, kapa desku..

Andy64, 25. 10. 2023, 10.41

To není špatný nápad. Mě se ty věci na plátně moc líbí. Já jsem si takhle kupovala malování podle čísel právě na tom plátnu a výsledek byl moc hezkej. Ta fotka na tom může vypadat taky dost dobře. Bez toho rámečku mě to přijde takový čistý. Jsou i různé velikosti a je potřeba se o to nějak speciálně potom starat?

SasankaBan, 30. 10. 2023, 12.00

Určitě, velikostí mají hned několik https://www.fotoobrazyzplatna.cz/c/fotoobrazy-z-vlastnich-fotografii, buď samostatně a nebo i v sadě. Já jsem volila klasickou bavlnu a nechala jsem obrázek ještě zalakovat. Výsledek je parádní. Barvy jsou sytější hlavně teda napnou rovnou fotku na plátně i na rám-to je v ceně, takže je plátno s fotkou vlastně ze všech stran. Samozřejmě platí, že bys to neměla nějak omývat nebo na to jít prostě s něčím mokrým nebo s čističem. Jinak žádnou speciální péči nepotřebují.

Jaja88, 14. 9. 2023, 10.07

Holky mě ještě napadl takovej tip, já jsem nedávno kupovala kamarádce dárkovej poukaz do fitka a wellneska Zone4You. A měla z toho teda hodně velkou radost, tak já jen že je to třeba taky dobrej tip, pokud víte o někom kdo rád chodí cvičit a nepohrdne třeba i wellness. Tohle je teda v Brně, ale věřím že něco podobného máte i v jiných městech.

Vejnarka, 19. 9. 2023, 11.50

Hele tohle by se mi hodilo. Co tam všechno je prosím? Kamarádka pořád mele o tom, že chce začít někam chodit a miluje sauny, vířivku a tak. Ale chtěla by i nějakého instruktora/ trenéra. Tak to by nebyl špatnej dárek, aspoň bych ji k tomu dokopala.

Jaja88, 22. 9. 2023, 12.09

No klasické fitko s možností trenéra/ instruktora, pak tam je bazén sauny, solárko ale i perličková vířivka nebo třeba squash. Doporučuji všema deseti, mě tam dotáhla kamarádka a jsem za to fakt ráda. Mrkni na stránky https://zone4you.cz/fitness/ a určitě jim napiš a na něčem se domluvíte pro kamarádku.

VeeDee, 21. 8. 2023, 23.22

Existuje spoustu zajímavých fotodárků... mrkněte pro inspiraci na můj blog... https://darkoblog.cz/darkotipy/nejlepsi-fotodarky-s-vlastnim-potiskem/

Hedvikakasa, 16. 8. 2023, 20.24

Já mám doma tyto rámečky a vypadá to skvěle https://rameckuj.cz/ Myslím, že jako dárek by to maminku mohlo potěšit. Hlavně se nic nevrtá do zdi, prostě to jen přilepíte a je to.

Bohuna77, 20. 8. 2023, 23.51

Holky, jak to funguje - dá se objednávka udělat třeba přímo přes mobil?

Hedvikakasa, 23. 8. 2023, 13.01

Jasně, odešlete fotky přímo přes mobil a za 2 dny je máte doma. Je to fakt jednoduché a rychlé, navíc rámečky od rameckuj.cz fakt dobře vypadají.

Hannah K., 15. 8. 2023, 14.43

Super nápady jsou taky na Fleru.

V007A, 14. 8. 2023, 18.35

Nejprve bych se maminky zeptala, jestli něco takového chce, ono když to pak člověk dostává pravidelně a od více dětí, tak je tak takový nevděčný dárek. Manželova babička už na to nadává , když to dostane.

MartaZa, 14. 8. 2023, 12.08

Mrkněte se na Pinterest, tam je těch nápadů hodně.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů