For Kids

zobrazeno 884×

Vložil(a): dadinkamaminka, 13. 4. 2018 20.55

Mamči,jak se vám líbilo na veletrhu ? :) My jsme tam nakonec jeli a moc se nám tam líbilo :) Ve vlaku jsem teda zažila neskutečnou ataku,ale třezalka s kozlíkem to spravila :) Malý si tam vybral záchranářský auto s panáčkama na magnet,bublifuk ve tvaru autíčka a sehnali jsme hezkou knížku za 50kč :) Dostali jsme hromadu letáků a taky vzorečky :) Trošku jsme zmokli,teda já,malý měl deštník sebou :) A nohy mě bolí jak čert. Ale myslím,že to stálo za to:) Vy,co jste byly na stánku maminek,o co budete soutěžit? Já si vybrala tu stavebnici,jelikož malého zaujala :) Tak se pochlubte taky :) Doufám,že jsem něco nepokazilo,když dnes dobral atb,snad ne...

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kikinka30, 18. 4. 2018, 20.53

My si to uzili,mame panenku,stavebnici a neco na pisek,super ani nebyl takovy naval v patek

slavuska

slavuska, 15. 4. 2018, 19.29

My nakonec nesli

Mygara

Mygara, 15. 4. 2018, 6.59

byli jsme v sobotu a minulý ročník byl mnohem lepší ( stánek promaminky je super pořád), bylo toho tam celkem málo a také ten hluk takový, že děti z toho byly nesvé (tedy ten dvouletý)

Pavla H., 14. 4. 2018, 21.52

My byli dnes a také jsem trošku zklamaná 🤔 Špatné to úplně nebylo,ale čekala jsem trochu víc.

Fuga

Fuga, 14. 4. 2018, 21.48

tak jsme se dnes vrátili a jsem docela zklamaná, bylo tam málo stánků hraček, ale hlavně šílený řev díky prasátku pigy

dadinkamaminka, 15. 4. 2018, 7.48

Jo rev tam byl no Tak ja nemuzu srovnavat, jelikoz jsme minuly rok nebyly... Ale taky jsem si myslela, ze toho tam bude pro ty deti vic no. Ale docela jsme si to uzili

vaniilla, 14. 4. 2018, 21.25

My jsme nebyli, byli jsme se podívat v Brně na Pro Dítě a nic moc. Škoda, že Promaminky nejezdí i do Brna, to mě fakt mrzelo.

Lenourecek, 14. 4. 2018, 21.19

Nejvíc času jsme byli v Sokole, na zvířatech a na koních. Jinak zázemí ProMaminky super, jako každý rok

patricia077

patricia077, 14. 4. 2018, 14.28

Jak to čtu užily si to všechny maminky škoda pro nás daleko a navíc jsme nemocní tak snad příště

Zdeňka S., 14. 4. 2018, 12.07

Tak to je dobře, že jste si to tak skvěle užili. My to máme hodně daleko, takže se tam nedostaneme, ale snad někdo příště ....

Cherrynka, 14. 4. 2018, 10.41

My nebyli, to je daleko. Ale byli jsme na pouti, kde jsme jezdili ve vláčku

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů