Doplňky do koupelny

zobrazeno 809×

Vložil(a): Sonia, 23. 10. 2018 21.50

Mohla bych tu dostat typy, kde bych sehnala pěkné koupelnové vybavení ? Cenově nejsem nijak limitovaná, ale jde mi hlavně o design a kvalitu. Líbí se mi hlavně porcelánové doplňky třeba v kombinaci s nerezem nebo samostatně. Budu ráda za nějaké odkazy :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lenuleprusova, 11. 1. 2024, 14.34

Ahoj, mám vypínače v celém domě od kliklap, vypadají jako keramické, nádhera, jsem moc spokojená.

Kajka Janikova, 10. 11. 2023, 0.47

Já se s dovolením připojím. Neustále doma měním doplňky/dekorace. Mám nakoukané snad všechny obchody, i eshopy. Ladím do tmavších doplňků. Máte tip na nějaký obchod/eshop kde se dá sehnat více věcí nebo doplňků do domácnosti a máte s ním zkušenost s dopravou, zabaleným zbožím, apod? Děkuji

Lejla76, 22. 11. 2023, 14.39

Záleží kolik chcete investovat a jaký typ doplňků to má být. Obrazy, kuchyně, koupelna, spíše praktické?

kajarosicka, 24. 11. 2023, 12.00

Minulý týden jsem mámě vzala na Vánoce dřevěné tácy a organizer do kuchyně. Tmavší sice nejsou, ale myslím, že tam najdeš. Z bakly jsem teď objednávala po druhé. Vše přišlo hezky jednotlivě zabalené, do 2 dnů doma. Já jsem spokojena.

SasankaBan, 7. 10. 2023, 10.06

Ahoj, my teď právě taky rekonstruujeme koupelnu a chtěla bych teda i nějaké hezké vypínače. Máme to laděno do takového provance stylu, hodně prosvětlené bílé, tyrkysové prvky. Tak přemýšlím a pořád se nějak nemůžu rozhodnout co by tam sedělo.

Ratajka, 17. 10. 2023, 14.47

Hele ahoj, my jsme kupovali od Kliklap vypínače i se zásuvkama. Máme je teda v celým baráku, chtěla jsem to mít sladěné, jen jsem měnila barvy. Hezké moderno/retro kulaté vypínače. Ale podle mě se hodí do docela dost stylů domácnosti, takže by tam mohli sednout.

SasankaBan, 20. 10. 2023, 12.19

Aha, tak o kulatých jsem zatím ani nepřemýšlela. Moc si neumím představit jak by to vypadalo. A to jsou keramické? Nad tím právě taky pořád uvažuju, jestli keramika nebo plast, zase máme to takový hodně do lesku, tak abych to nezabila právě něčím nevhodným.

Ratajka, 25. 10. 2023, 11.19

Tak se podívej tady https://www.kliklap.cz/inspirace/, mají tam různé typy interiérů atd. A nebo si můžeš i zadarmo jeden vypínač objednat na zkoušku. Není teda funkční, ale aspoň uvidíš jak ti to tam bude pasovat. Jsou plastové ale nevypadají. Za mě jsou moc hezky provedené a jsou odolné. Do keramiky jsem jít nechtěla, často praskají při špatné manipulaci.

Jana Novotná, 6. 1. 2023, 12.07

Do koupelny najdete spoustu doplňků na různých e-shopech jen záleží na vašem vkusu. My jsme nedávno řešili, kde sehnat dětské dekorace pro naše děti, které by splňovaly jejich očekávání. Dcera je malá a líbí se jí prostředí princezny, ale syn ten je okouzlen piráty. Naštěstí jsme s manželem našli internetové stránky https://inhaus.cz/bydleni/detske-dekorace/, kde jsme pořídili několik dekorací, které se nám hodily do dětského pokoje.

Olla, 1. 12. 2018, 20.20

Ikea nemá moc pěkné ty doplňky nebo teda aspoň mně se nelíbí, hlavně mi nepřijdou ani kvalitní. Tady ty dopĺňky mám ráda designově propracované a stylové.

Alexx, 2. 12. 2018, 20.20

No, tak to vůbec! Jako tam já bych nekupovala do kuchyně nic. Má to tam vůbec atesty. Jako věci jsou to levny, ale podle mě nekvalitní... Jak říkám, já nakupuji na té Kulině, tam jsem spokojená.

Alexx, 1. 12. 2018, 19.25

Podívej se na Kulinu (https://www.kulina.cz). Mají tam skvělou nabídku a nejen hrnců. Mají tam hrnce jak samostatné, tak i sady. Myslím, že tam by sis mohla vybrat. Já jsem si tam sadu koupila.

Dajikaaa, 2. 1. 2019, 9.14

A ty od Kuliny hrnce máš? A jaký materiál sis vybrala? Mají toho v nabídce poměrně hodně, tak jsem zvědavá, jaký sis vybrala?

Mygara

Mygara, 10. 11. 2018, 21.12

Já ani nevím vlastně kde jsem to koupila ale myslím že ve firmě Heckel

Gustawka, 29. 10. 2018, 19.50

já kupuji v Ikea a Pepco a jsem velice spokojená

Ketris

Ketris, 28. 10. 2018, 20.53

Ikea, Jysk, Pepco, Asko

Olla, 28. 10. 2018, 19.35

Z kuliny jsem si objednávala nádobí a nějaké doplňky do kuchyně. Je fakt že designově mají všechno moc hezky řešené a hlavně moderní… nemusím moc ty retro kousky, ale proti gustu ..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů