Doplňky do bytu - zásuvky, vypínače

zobrazeno 374×

Vložil(a): HankaS89, 26. 6. 2023 12.56

Dobrý den, ráda bych věděla jaké doplňky v interiéru máte? Ráda bych se inspirovala a možná to inspiruje i někoho dalšího. Momentálně řešíme drobnosti na dokončování domu, jako jsou zásuvky, vypínače, světla a dekorace. Ráda se nechám inspirovat od Vás. :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esterka228, 29. 9. 2023, 18.29

Ahoj, za mě Bakly. Udělala jsem teď objednávku a jsem nadšená. Nevěděla jsem co přijde. Mám skoro vse v černé matné. Vypadá to u nás konečně božský

Rozina, 22. 8. 2023, 9.51

Holky kdyby jste třeba sháněly nějaké židle, křesla, stoly atd, tak na tohle doporučuju zase Desingoutlet. mají fakt super věci, kvalitní, moderní, minimalistické, mylsím že si tam každej vybere a třeba věci do kanclu za super ceny. Já si tam dovybavila pracovnu doma a jako spokojenost.

HanaStar, 23. 8. 2023, 12.46

Fakt? To mi nic neříká teda. Ale potřebovala bych sehnat teď nějaký dobrý křeslo ke stolu, protože ta moje židle už hodně dosluhuje, nehledě na to, že je prosezelá už a cítím ten šroub co drží ten sedák.

Rozina, 24. 8. 2023, 10.12

No tak se podívej https://www.designoutlet.cz/bhm-germany/kategorie/kresla, my jsme tam brali teda kancelářský ale masážní Pacific a to je teda hooodně dobrý. A ty ceny? Normálně jsem podobné viděla i přes dvacet. Dobře se tam sedí, nebolí mě záda. Ale mají tam spoustu dalších i levnější, za mě doporučím polohovací i se zády případně i s těmi polštářky oddělávacími.

SasankaBan, 10. 8. 2023, 14.16

Když jste u těch dekorací a tak, jak řešíte fotky v rámečku? My jsme třeba v paneláku a tady něco naťukat do zdi to je je fakt um. Nedží mě tady ani takové ty skobičky na obrázek, vždycky mě opadá půlka omítky.

sarkanova3333, 22. 8. 2023, 14.25

Tak zkus Rámečkuj. Tam mají na vrchní straně rámu lepící proužek, takže jen sundáš folii a nalepÍš kam potřebuješ. Bez vrtání a opadané omítky.

SasankaBan, 24. 8. 2023, 15.13

Ty brďo nekecej! To je dobrý, to ani nevím že existuje. Ale udrží to ty rámy? Jako mě to taky napadlo, že bych to vyřešila takhle, ale bojím se, že bych pak stejně musela malovat, protože by to vzalo omítku a nebo by spadnul a rozbil se.

sarkanova3333, 25. 8. 2023, 15.23

Oni jsou ty rámečky hodně lehnoučké, plastové, není tam sklo. https://rameckuj.cz/ myslím že tam najdeš i recenze a jak to vypadá na zdi. Pokud je stěna v pořádku a nemáš doma třeba moc vlhko nebo nějak poškozenou stěnu, tak se nic nestane. Mě se ani neodlepily a když jsem je chtěla předělat, tak mi omítka zůstala tam kde je.

Evulinka002, 28. 7. 2023, 14.11

Co se dekorací týče, tak sice trochu dražší, ale zase kvalita a moderní desing. Moc ráda objednávám na stránce Bakly. Už jsem tam pár věcí pořídila a nelituji teda. Nádobí a věci do kuchyně jsou úžasný. Ale brala jsem i nějaká zrcadla do koupelny. Mají tam toho dost i na zahradu.

Koudelka80, 21. 1. 2024, 20.30

Ano, tam jsem se já teda taky dívala a dnes jsem tam už provedla nákup, takže se těším Za mě tam mají moc krásný designovější kousky co se týče nádobí a sklenic.

milujici.teticka36, 8. 7. 2023, 17.31

My jsme si krytky na zásuvky a vypínače tiskli na 3D tiskárně. Takže máme náš unikátní designu. Jen manžel musel investovat a pořídit nové šnekové převodovky Bühler od https://www.schmachtl.cz/snekove-prevodovky-buhler což je nějaká součástka do tiskárny. Já tomu zase tak moc nerozumím. Já jsem ale dělala design, takže to jsou zásuvky a vypínače přesně podle mě.

Jitulenka, 1. 7. 2023, 19.10

Taky jsem asi moc náročná, protože se mi zatím nikde nic nelíbilo. Nechci mít doma to co každý druhý a chci něco co se mi hned neokouká a taky aby to bylo kvalitní.

Helenka88, 30. 6. 2023, 20.29

Nějaký tip na bytové dekorace bych taky ocenila. Dokončujeme nový byt a máme vše v hodně moderním stylu tak sháním nějaké takové doplňky a zatím mě nikde nic moc nezaujalo...

Kajka Janikova, 27. 6. 2023, 10.10

Ahojky, to je myslím docela fajn téma, my ženny řešíme pořád nějaké předělávky a zdokonalování našich domů a bytů. Já mám fajn tip na vypínače a zásuvky. Měli jsem dříve keramické, ale když se předělávali, tak nám bohužel praskly, takže jsme od nich upustily. A našla jsem pak moc hezké z Kliklap. Jsou mírně retro, více barev a myslím že nám krásně sedli do interiéru.

HanaStar, 8. 8. 2023, 12.03

Prosím tě ty Kliklap vypínače mají i ve více barvách? Jaký interiér máte? Já teď sháním nějaký do byt, máme to hodně prosvětlené, moderní, ale s takovými retro prvky. Nic moc se mi zatím nelíbilo.

Kajka Janikova, 11. 8. 2023, 15.52

Hele my máme takový minimalistický, nemám vyloženě ráda "serepetičky", takže to mám hodně jednoduché, ale pěkně se tam hodily. Vybrala jsem tyto https://www.kliklap.cz/jednoduchy-kulaty-vypinac-blankytne-modra/, líbili se mi více než klasické bílé.

HanaStar, 23. 8. 2023, 11.16

Super moc děkuji. Už jsem koukala a objednala na zkoušku, za dva dny jsem je měla doma a sedli nám sem dobře, to jsem ani nečekla. Takže doobjednám ještě zbytek v jiných barvách.

Adulka88, 26. 4. 2024, 1.11

Máme stejný, jen šedý a jsou boží, nejvíc si užívám to cvaknutí Ne jak ty nový moderní vypínače, co jsou ticho. Jsem prostě na retro. Instalace proběhla za pár minut, je tam nějakej strojek pro snadnou montáž, takže rychlovka.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů