Dobré granule pro štěně

zobrazeno 233×

Vložil(a): EdinkovaM, 13. 6. 2023 22.03

Dobrý večer, jaké granule pro štěňátko mi doporučíte? Příští víkend si jdeme pro něj a chci vše zavčas nachystat.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

simona.novak23, 21. 7. 2023, 13.47

Zdravíčko, super granulky jsou tyto https://rawbark.cz/produkt/granule-na-miru/. Vyplníte dotazníček o Vašem pejskovi a to Vám pak vybere granule na míru. Za nás mohu doporučit, poradila mi je kamarádka, když jsem hledala granule bez obilovin a nějaké opravdu kvalitní.

Evulinka002, 26. 7. 2023, 14.08

Tyto jsou opravdu dobré, hlavně ten podíl čerstvého masa je super, myslím že mají největší podíl masa na trhu až 50% na váhu granulí. Většina výrobců se pohybuje kolem 30%. A to ještě míchá s kostní moučkou. Proto mám tyto granule ráda, jelikož jsou opravdu kvalitní a i pes si z nich něco veme.

simona.novak23, 28. 7. 2023, 12.19

Přesně tak. Já jsem to složení dost řešila a tohle byla teda výhra. Ono ne každé bezobilné granule jsou taky kvalitní granule, protože buď tam je kostní moučka a nebo masa 20% což je nic a pak ten pes třeba i více vyprazdňuje, jelikož si z granulí nic nevezme to tělo.

Damaskova, 17. 6. 2023, 22.55

Výborné a kvalitní granule má značka Marp, sama je psovi dávám už roky a spokojenost.

HelaZalesak, 20. 6. 2023, 20.09

Taky tyto české granule kupuju. Mě se líbí, že jde o rodinnou firmu, která má na prvním místě kvalitu produktů a na složení je to znát.

EdinkovaM, 22. 6. 2023, 21.36

Moc díky všem za komentáře - kde jejich granule kupujete? Mají třeba svůj eshop?

HelaZalesak, 24. 6. 2023, 20.35

Tady máte odkaz na jejich stránky www.marppetfood.cz Rovnou tam můžete krmivo i objednat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů