Dinopark

sledováno 1× zobrazeno 2964×

Vložil(a): snany, 14. 5. 2016 8.07

V úterý jsme s dětmi navštívila Dinopark v Doubravě ( netuším proč píši Ostrava, od Ostravy je to docela daleká cesta, blíže je to do Orlové nebo Karviné) . Mám docela rozpoluplné pocity, asi bych tam znovu nešla. Největší pozitivum bylo málo lidí, kvůli tomu většinu výletu podnikáme v průhěhu pracovního týdne. Osobně si tam nedokáži představit hlavní sezónu, není se kde schovat před sluncem a v klidu se nasvačit ( když pominu občerstvení hned u vstupu). Zvuk dinosauru mi přišel naprosto stejný, některé modely (průběh trávení - od žvýkání až po vylučování) vydařené jiné nic moc. Kladně hodnotím přírodní schody z kamenů ( přírodní výšlap z údolí na kopec), přírodní bludiště, nakloněný most. Krátka komentovaná jízda vláčkem byla plná reklam a z mého pohledu příliš prašná, krátka a nezajímavá. Dětem se vše docela líbilo, hlavně dětské hřiště a to je nejdůležitější. Já už bych tam znovu jít nemusela. Jaké jdou vaše zkušenosti?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jana22, 25. 5. 2023, 9.24

Chystáme se do Prahy a rádi bychom tam navštívili Dinopark, byli jste tam někdo, stojí za to ho navštívit?

Megan77, 29. 5. 2023, 22.21

My jsme tam s dětmi byli několikrát a musím říct, že návštěva rozhodně stojí za to, jsou tam i atrakce, kde se děti zabaví a naše asi nejvíce zaujala i virtuální realita, která tam je k dispozici - Takže bych se toho nebála a určitě sem zajela, navíc si pak můžeš zajít i něco nakoupit.

Jana22, 31. 5. 2023, 17.23

No tak asi tam zavítáme dívala jsem se na jejich stránky a mě se to tam moc líbí, tak vyzkoušíme a pak sem napíšu jaké to bylo.

Soniiiciii, 6. 10. 2023, 23.10

My máme dinoparky moc rádi. Je to skvělá zábava, hlavně pro děti. Naposledy jsme byli v tom plzeňském https://www.dinopark.cz/cz/plzen a musím říct, že dokonalost sama. Mají to moc hezky udělané. Ozvučené a pohyblivé modely - super.

Sylvi18, 21. 4. 2023, 14.21

Ahojky, nemáte někdo nějakou novější zkušenost s Dinoparkem v Plzni?

Laurel456, 25. 4. 2023, 13.53

Byli jsme tam po pěti letech teď s dětmi o Velikonocích. Hodně se změnil, zmodernizoval a celková kvalita je o dost vyšší. Je sice menší, ale včetně modelů dinosaurů je tam i 3D kino, různé hry a vzdělávací programy pro děti, hřiště, malování na tělo. Nám se z těch českých líbil nejvíc právě díky tomu venkovnímu prostředí a menšímu prostoru, neměla jsem o děti takový strach a i když tam bylo dost lidí, nikde jsme nečekali a nemačkali se.

kamčatkakamča, 25. 4. 2023, 15.07

Ahoj, doporučuji spíše s dětmi od čtyř až pěti let, prckové tam sice taky mají o zábavu postaráno, ale neužijí si to tak, jako větší děti, s prckama bych šla spíše do vedlejší zoo a větší děti nechala řádit v Dinoparku. Je super, že lze koupit jeden lístek do parku i zoo.

Laurel456, 28. 4. 2023, 13.34

Ale zase i s těmi nejmenšími to jde. Jsou tam různé prolízačky a skluzavky a děti ty modely dinosaurů zaujmou, je to pro ně jako zvířátka v zoo, takže klidně bych jela i s nejmenšími, navíc v 3D kině můžete kouknout s dětmi na Fino a Dino https://www.dinopark.cz/cz/fino-dino-a-dina-mina-plzen, což je rozkošné a pro děti zábavné.

sarkanova3333, 19. 6. 2023, 14.04

Byli jsme teďka o víkendu a super, program pro děti zábavnej i spojenej se zoo, to je super i pro ty menší bobátka. Jinak koukejte i na různ sociální sítě a web Plzeňskýho Dinoparku, mívají tam různý novinky a programy.

Mygara

Mygara, 19. 12. 2017, 15.55

hlavně, že se líbilo, ale je trochu smutné že v dinoparku bylo nejlěpší hřiště

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 14.06

my byli v Praze a je to spíše tahák na peníze, je mnohem lepší zábava, v tom s vámi souhlasím

vivianr, 10. 9. 2016, 15.12

My byli v Liberci a někde v Polsku blízko Náchoda. Liberec mě sklamal, že to bylo v obchoďáku a v Polsku to bylo dost neudržované. Láká mě Vyškov

janicka2, 18. 7. 2016, 14.38

Dinopark ve Vyškově je parádní A teď je opět celé léto akce na vstupenku zdarma za body Billa

skřítek, 18. 5. 2016, 23.36

Asi dvakrát jsem byla v Dinoparku v Plzni a to jen proto, že je součástí překrásné zoo. Za mě katastrofa. Myslím, že ani jako dítě by mě to neoslovilo.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 5. 2016, 8.55

Já jsem byla v dinoparku v Liberci a super

Minnie, 16. 5. 2016, 10.08

My chceme do Dinoparku v létě a právě se rozmýšlíme kam, nejpravděpodobnější bude Liberec kvůli vzdálenosti, a i ten je od nás daleko...

Kadlecova-Alena, 14. 5. 2016, 23.51

Pekny parcik s priserami

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů