Dinopark

sledováno 1× zobrazeno 165×

Vložil(a): snany, 14. 5. 2016 8.07

V úterý jsme s dětmi navštívila Dinopark v Doubravě ( netuším proč píši Ostrava, od Ostravy je to docela daleká cesta, blíže je to do Orlové nebo Karviné) . Mám docela rozpoluplné pocity, asi bych tam znovu nešla. Největší pozitivum bylo málo lidí, kvůli tomu většinu výletu podnikáme v průhěhu pracovního týdne. Osobně si tam nedokáži představit hlavní sezónu, není se kde schovat před sluncem a v klidu se nasvačit ( když pominu občerstvení hned u vstupu). Zvuk dinosauru mi přišel naprosto stejný, některé modely (průběh trávení - od žvýkání až po vylučování) vydařené jiné nic moc. Kladně hodnotím přírodní schody z kamenů ( přírodní výšlap z údolí na kopec), přírodní bludiště, nakloněný most. Krátka komentovaná jízda vláčkem byla plná reklam a z mého pohledu příliš prašná, krátka a nezajímavá. Dětem se vše docela líbilo, hlavně dětské hřiště a to je nejdůležitější. Já už bych tam znovu jít nemusela. Jaké jdou vaše zkušenosti?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 8. 12. 2016, 14.06

my byli v Praze a je to spíše tahák na peníze, je mnohem lepší zábava, v tom s vámi souhlasím

vivianr, 10. 9. 2016, 15.12

My byli v Liberci a někde v Polsku blízko Náchoda. Liberec mě sklamal, že to bylo v obchoďáku a v Polsku to bylo dost neudržované. Láká mě Vyškov

janicka2, 18. 7. 2016, 14.38

Dinopark ve Vyškově je parádní A teď je opět celé léto akce na vstupenku zdarma za body Billa

skřítek, 18. 5. 2016, 23.36

Asi dvakrát jsem byla v Dinoparku v Plzni a to jen proto, že je součástí překrásné zoo. Za mě katastrofa. Myslím, že ani jako dítě by mě to neoslovilo.

k.o.r.i.n.e.k, 18. 5. 2016, 8.55

Já jsem byla v dinoparku v Liberci a super

Minnie, 16. 5. 2016, 10.08

My chceme do Dinoparku v létě a právě se rozmýšlíme kam, nejpravděpodobnější bude Liberec kvůli vzdálenosti, a i ten je od nás daleko...

Kadlecova-Alena, 14. 5. 2016, 23.51

Pekny parcik s priserami

tehuzu.jitka, 14. 5. 2016, 21.33

nám se líbí

Katka, 14. 5. 2016, 14.57

My jezdíme do dinoparku do Vyškova a líbí se nám tam všem..akorát ta cena ;o)

dasza, 14. 5. 2016, 10.08

Me je to jedno.ja se snazim kazdej vylet si uzit.nedostatku se snazim nevsimat...jsem rada ze mame v cr tolik atrakci a vseho kam se da jit a deti maj prima vzpominky..bez ohledu na lidi.slunce.dest.atd atd

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight