Den blbec

zobrazeno 691×

Vložil(a): Lenča Pešková, 23. 11. 2016 18.05

Ze v tom nejsem sama?😃 Sla jsem dneska na plavání s malou a při převlékání do plavek došel mladý pán a já abych nepohoršila tak jsem si oblékla plavky na svoji podprsenku. Šla jsem převléct malou s vyrazila do bazénu a po chvíli ve vode jsem si uvědomila že jsem si nesundala svoji podprsenku. Celkem trapas. Pak jsem ztratila čip, který jsme hledali asi půl hodiny . Při vycházení ze sprchy jsem sebou švihla na zem, jsste ze jsem neměla malou v náručí. Myslím nebo spíš doufám ze jsem si vybrala dneska co šlo a už bude zase jenom dobře😃 taky máte takový úžasný dny?😃

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 14. 4. 2017, 14.57

jojo, mě takto jednou pokadil havran na hlavu a já měla s dětmi vystoupení, úžasné se smradlavou hlavou

editak, 3. 12. 2016, 15.58

Mam a nekdy to stoji fakt za to!!! Neni od veci si dat pak jednoho panaka na uklidneni

L.janicka.l

L.janicka.l, 28. 11. 2016, 8.56

Kazdy ma nekdy den blbec,

Lusesita25, 28. 11. 2016, 2.35

Tak to je dobry sen blbec. Ake dlouho se mi nic nepovedlo tak abych to nezakrikla.

Zuzka Čtvrtečková, 25. 11. 2016, 10.21

A středa byla proklatá. Jeli jsme s manželem nakoupit a pak jsme si řekli, že ještě máme čas, tak si zajdeme na kafe. Ale jen co jsme sedli do auta, zjistili jsme, že už není čas, tak nás manžel hodil na plavání ,já převlékla sebe i Kubu, ještě jsem spěchala. Přijdeme do bazénu a naše instruktorka na nás kouká jak na blázny. V autě nemáme ještě seřízené hodiny, talk jsme přišli o hodinu dřív... Takže trapas a ještě to ta naše instruktorka všem vykládala a nemohla se přestat smát Kuba si dal dvouhodinovku plavání, místo dvaceti minut (do toho tam byl ještě fotograf, takže jsme začínali později a končili později), ale pak aspoň spal... Prokletá středa...

Pávinka, 24. 11. 2016, 15.56

zrovna dnes )) dopoledne jsem s nechodicim dvouletakem a novorozencem absolvovala hodinovou frontu na kyclich u doktora (prubeh cekani si jiste umite predstavit))) pak jsem dala spát dvouletého a když ho jdu zkontolovat tak ucitim v pline neskutecne velky bobek, pri prebalovani se probral a radi tady uz 4 hodiny a střidají se v breku s novorozenatkem mam dnes chut na neco ostrejsiho nez je čaj ale jelikož kojím, mám smulu

AllaŠvecová, 24. 11. 2016, 14.47

Taky mam dny blbec...nejlepsi je kdyz neco kupuju tyden a stejne to nekoupim

Nikoll, 24. 11. 2016, 12.57

Také mívám, a docela často že vyhodim lžičku do koše a kelímek dam do myčky normálka, ale minule se mi povedlo uložit do myčky i dva dny starý telefon, tak ho hledám, řikám no nic pustím myčku, dojdu tam, dam tabletu a ještě tak kouknu a hle, tam leží můj telefon . Minulý týden jsem šla venčit pejsky s kočárkem, venku asi po 10 minutách mi došlo že nemam pejsky, tak bežíme domů, abych zjistila, že vlastně nejsou vůbec pejsi ani doma

Lenča Pešková, 24. 11. 2016, 13.01

😂😂😂😂 a kde byli?

Nikoll, 24. 11. 2016, 13.06

u babičky na prázdninách

Lenča Pešková, 24. 11. 2016, 13.15

Aha😂 tak to je taky úlet😂

AllaŠvecová, 24. 11. 2016, 14.45

Tak to je hustý

Sooňaa, 24. 11. 2016, 9.52

Tedy take mivam den blbec,ale to.vase.asi neprekonam

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 8.38

No jasně, já šla s natáčkou na ofině k doktorovi přes celé město a nikdo nic neřekl. Pak jsem potkala známého a on byl celý nesvůj, když jsme spolu mluvili a povídá mi: Ty máš nový účes?.... Nemám... zněla moje odpověď. Vážně bomba. A to nemluvím o tom, jak jsem si jednou ve spěchu na záchodě zastrčila omylem sukni za punčocháče a šla přes město se skoro odhaleným zadkem... a tak bych mohla pokračovat

Lenča Pešková, 24. 11. 2016, 13.02

Taky dobrý😂

L.janicka.l

L.janicka.l, 28. 11. 2016, 8.54

Aspon to nekdo rekl, vetsinou se lidi tlemi a zadny neupozorni

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů