Dejte nám tipy, co byste si přály mít ve Věrnostním programu :)

zobrazeno 1503×

Vložil(a): Alexandra, 4. 6. 2016 23.12

Maminky, na tomto webu sbíráte za svou aktivitu věrnostní pampelišky a ty si měníte za dárky. Chtěly bychom pro vás do VP připravovat a s partnery domlouvat dárky přesně podle vašich představ. Pojďte si ovlivnit, jaké to tu budeme mít. ;) Chceme, aby vás to tady s námi bavilo a ty správné dárky budou další motivací pro vás sdílet s ostatními maminkami své zkušenosti, inspirovat se vzájemně a povzbuzovat se v našich krásných, i když někdy náročných maminkovských rolích. Budeme moc rády za vaše tipy, nápady a doporučení, přání,.. co byste chtěly v nabídce Věrnostního programu najít? Trochu si "polámejte" hlavu, jako si ji lámeme neustále my.. ..vždyť v tom přece lítáme společně ;)

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 18.14

více dětského oblečení, věci pro modelování a tvoření (pastelky, barevný papír)

V007A, 10. 6. 2016, 10.11

Bio potraviny.

Alexandra, 10. 6. 2016, 17.01

Mame tam vouchery na NAKUP na Kolonial.cz. S potravinami a jejich uskladnenim, posilanim to neni uplne jednoduché.

ppetaa27, 5. 6. 2016, 21.39

Protoze miluju knizky a chci i syna vest ke cteni, tak vzdycky uvitam knizky. A kdyz budu myslet sobecky na sebe, tak bych brala i vic knizek pro sebe jinak ta tatra a odrazedlo je taky super napad

Zuzka Čtvrtečková, 5. 6. 2016, 19.57

Jak už někdo naťukl v dřívější diskuzi, brala bych třeba CD nebo lístek na koncert od Báry Jinak z webu Mamitati.cz bych ve věrnostním programu uvítala praktické věci pro děti jako třeba chůvičku nebo na zkoušku nějaké to nosítko či šátek;-)

Já osobně bych uvítala více dětského oblečení, potřeby pro látkování či tréninkové kalhotky

BonnieParker, 5. 6. 2016, 19.36

Já jsem chtěla napsat, že super jsou Smart Games od Mindoku, ale to jste mě predbehli Ale třeba nějaké deskové hry pro děti by byly super. A nebo mě napadlo Lego nebo podobné stavebnice pro batolata.

Misska20, 5. 6. 2016, 19.33

Nam by se libily nejake hracky do vody, na pisek nebo na zahradu, jelikoz travime ted vice casu venku

radka zdeňková, 5. 6. 2016, 19.08

Já bych si z nabídky dárků věrnostního programu hned vybrala, jen na to mít ty pampelišky Pár věcí, co bych do programu přidala by se možná našlo, ale všechny již byly řečeny od ostatních níže Tudíž si myslím, že nemá cenu to tu znovu opisovat

Sandra, 5. 6. 2016, 15.51

Krásný den,sice jsem tu chvilku,ale jsem tu ze všeho strašně nadšená. Osobně si myslím,že ve věrnostním programu je toho až,až ,ale ráda bych tam přidala učící kalhotky. Máme právě učící období,tak bych za ně byla ráda. Pro ty menší miminka asi nějaké chrastítka,ale to si většina maminek koupí za pár kaček,takže za mě učící kalhotky pro kluky i holky

Arwisek, 5. 6. 2016, 15.46

Super by byly poukazy na e-shopy s detskym zbozim, hracky na pisek a do vody

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů