Co bych ocenila na webu promaminky.cz

zobrazeno 885×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 29. 6. 2016 12.33

V hodnocení služeb bych ocenila položku tip na výlet. Někdy mi to nesedí do ubytování a nechci vše cpát do ostatních. Nebo jsem něco přehlédla? Šlo mi třeba o zoo, skanzen, motýlí dům, vánoční dům atd. Nebo to sem nepatří? Poté bych ocenila, kdyby šel změnit palec nahoru a dolů. Někdy se mi stane, že se na mobilu omylem ukliknu ... Děkuji za Váš čas :-)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Alexandra, 13. 7. 2016, 23.32

Takže maminky, na základě vašich komentářů, požadavků a tipů jsme udělaly tyto úpravy: 1) k diskuzím už můžete přikládat obrázky a smajlíky, 2) řazení komentářů v diskuzích je nové (do 4. úrovně a dle času vložení), 3) zmizel palec dolů a 4) přidali jsme sdílecí tlačítka přímo pod obsah (diskuze, články, návody atd.), tak nám pomožte šířit to, co vám u nás přijde zajímavé.. jen ať nám to tu pěkně bzučí

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 7. 2016, 23.37

Moc děkujeme! Jste skvělí

Alexandra, 29. 6. 2016, 23.43

S tím palcem myslíte, aby to šlo měnit opakovaně? Když se Vám líbí, tak možnost změnit na nelíbí? Dáváte někdo někdy palec dolů? Moc často jsem si ho nevšimla.. možná bychom ho mohly smazat úplně, co myslíte?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 6. 2016, 7.28

Já bych byla pro smazání úplně

Minnie, 30. 6. 2016, 11.44

Palec dolů jsem nikdy nepoužila, ale chtěla jsem dát palec nahoru a na tabletu jsem se překlikla. Tak kdyby to šlo jako to bylo na fb, když jsem omylem dala něco že se mi líbí a přitom se mi to nelíbilo, tak to šlo odkliknout zpět.

snany, 30. 6. 2016, 21.30

Palec dolů bych úplně zrušila, většina ho dává omylem a pak se omlouvá

Alexandra, 3. 7. 2016, 1.24

zrušíme

benca, 29. 6. 2016, 17.28

napr nieco ako dobre navody a napady do domacnosti

Alexandra, 18. 7. 2016, 8.07

Vždyť ty mame v kat. Kreativní dílna / Nase bezva bydlení http://www.promaminky.cz/kreativni-dilna/nase-bezva-bydleni-9

klarike1

klarike1, 29. 6. 2016, 17.27

Mně osobně by se líbilo, kdyby se dal někdy příspěvek smazat, když člověk napíše blbost a taky mám trochu zmatek právě v diskuzích, kdy jsou příspěvky nějak divně přeházené a chybí mi třeba tlačítko reagovat i u těch, co reagují na jiný příspěvek (jestli to píšu pochopitelně) a taky by se mi líbilo, kdyby šel vložit ke komentáři v diskuzi obrázek. Omlouvám se, pokud je diskuze myšlena jen k tipům na výlet nebo palci, v tom případě tento příspěvek smažu, když to nějak půjde

Alexandra, 29. 6. 2016, 23.41

Příspěvek jde editovat do chvíle, než na něj někdo zareaguje. Pak už to možné není, aby se neztratila ta návaznost. S tím řazením diskuzí jsem ráda, že to zmiňujete, protože jsem to už několikrát s programátorem řešila a vždycky mě "ukecal" Teď, když vím, že to připadá divné i vám, znovu to s ním proberu a něco vymyslíme. Obrázky k diskuzím jsme taktéž řešili.. nakonec to někde "uvízlo" - znovu otevřeme.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 6. 2016, 7.27

To řazení diskuzí je také pravda, připojuji se

klarike1

klarike1, 30. 6. 2016, 7.31

Děkuji Že jde editovat, to vím, ale mohl by jít třeba úplně smazat, než někdo zareaguje. Jinak budu ráda, když se něco podaří. Programátoři mají většinou odlišné myšlení od normálních smrtelníků, to vím i z mé bývalé práce

Minnie, 30. 6. 2016, 11.42

Taky se připojují a hlasuju za možnost reagovat vícekrát

Zuzka Čtvrtečková, 1. 7. 2016, 11.10

Obrázky už jsem taky jednou zmiňovala, moc bych je uvítala. A to řažení... když je malí příspěvků, tak se to dá, ale samozřejme by to bylo lepší

Alexandra, 3. 7. 2016, 1.30

Musím se toho našeho programátora zastat - je moc fajn a myšlení má naprosto v pořádku Mohly jste ho některé i vidět na našich akcích, je to ten "kluk s kamerou". Umí toho totiž fakt hodně

klarike1

klarike1, 3. 7. 2016, 6.18

Omlouvám se, určitě jsem ho nechtěla nijak urazit.

lazna, 29. 6. 2016, 16.52

Taky se mi to stane, že omylem kliknu na palec dolů

ppetaa27, 29. 6. 2016, 15.49

To je pravda a palec dolu jsem dala omylem nekolikrat. Vlastne jsem ho umyslne nikdy nepouzila a myslim, ze ani nepouziju. Ja bych ho dala pryc uplne a nechala jen nahoru

dáša, 29. 6. 2016, 15.16

Myslím, že na tipech na výlet se pracuje.

Alexandra, 29. 6. 2016, 23.30

přeseně tak... zrovna na tom pracujeme

Minnie, 29. 6. 2016, 14.03

Jj, ten palec měvtaky štve. Pak se omlouvám že jsem se překlikla. Tak kdyby to šlo aspoň zménit a odkliknout zpět.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 29. 6. 2016, 14.10

Mě to minule odkliknul syn, když se natáhl po telefonu a štvalo mě, že to nezměním ...

Minnie, 29. 6. 2016, 14.15

Jé, to se mi taky jednou stalo s dcerou ale pak je to člověku hloupé.

Jana82

Jana82, 30. 6. 2016, 8.28

Taky se mi to už stalo a pak jsem se v popisu paní omlouvala, že jsem chtěla dát původně like.

Kamila Pecharová, 29. 6. 2016, 13.48

typy na výlet jsme zrovna nedávno řešily s Alexandrou, která web spravuje psala jsem jí přesně to samé myslím, že je škoda, že tu tato kategorie chybí.. Myslím, že se to ale brzy změní a programátoři se pochlubí s novým vylepšením

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 29. 6. 2016, 13.51

Tak to jsem ráda, já právě co šlo dala do ostatních, ale přijde mi to škoda

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 29. 6. 2016, 14.21

No já to zatím asi vše dám do ostatních a pak to snad půjde přesunout, pokud se tato položka vytvoří

Kamila Pecharová, 29. 6. 2016, 14.52

Já teď kvůli soutěži taky vložila něco do ostatních, ale vše zatím ne.. Zase si říkám, že v nové kategorii se to bude muset vše znovu vypsat, tak raději čekám a dám to pak do té užitečnější a zajímavější..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů