Zkušenosti s Bi-Oilem

zobrazeno 1921×

Vložil(a): vaniilla, 6. 9. 2017 9.56

Maminky, máte někdo zkušenosti s Bi-Oilem na jizvy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Gustawka, 13. 8. 2021, 8.24

Hlavní je začít včas, potom už to nemá efekt

mattonka, 2. 10. 2017, 16.02

Ahoj, taky souhlasím s tím, že záleží na dispozicích...těžko říct, že jeden konkrétní produkt pomůže každému. O tom sádle jsem také slyšely. to bych asi vyzkouššla spíš, než něco drahého a neúčinného:)

Žofinka

Žofinka, 8. 9. 2017, 5.57

když se začne používat všas tak to efekt má, ale na starší jizvy bez účinku

nikolava, 9. 9. 2017, 6.45

Myslim, ze jsem parkrat cetla, ze to nepomaha. Kamaradka si cele tehotenstvi mazala bricho sadlem a nema ani jednu

Petra Schoberová, 8. 9. 2017, 5.39

OSoni ne ale nezaznamenala jsem kdo ví jak pozitivní ohlasy v okolí

Fuga

Fuga, 7. 9. 2017, 18.50

myslím si, že jsou to vyhozené peníze, jde sakra jen o olej s pár přísadami, hlavní je prokrvení pokožky a to masáží

Janna, 7. 9. 2017, 7.55

Já jsem toho v těhotenství vyzkoušela víc a břicho mně nepopraskalo. Teď po porodu jsem se dozvěděla od odborníka, že jediný Bi-Oil se dostane do hloubky a je nejlepší. Ten jsem teda nepoužívala, ale příště třeba budu.

Barbarelka, 7. 9. 2017, 6.56

Já si koupila vyzkoušela jsem toho. Více a nepomohlo mi lautr nic.

Petra Önder (petrao)

petrao, 7. 9. 2017, 6.53

Používala jsem a a strie nemam ale také jsem během těhotenství cvičila jógu. Na jizvu po císaři mi pomohlo bambucke máslo ale musí byt ciste 100%

Adrianita, 6. 9. 2017, 20.38

Při prvním těhotenství jsem Bi Oil dostala od kolegyň z práce, tak jsem pravidelně mazala a dokoupila další balení. Břicho trochu popraskalo po porodu. Teď při druhém těhotenství se jen občas namažu obyčejným krémem a nemám nic popraskané.

Kamila Pecharová, 6. 9. 2017, 20.33

Je fakt, že jsem začala asi v půlce těhotenství, ale neřekla bych, že to pomohlo! Je.pravda, že mám velké dispozice k tomu strie mít, takže mi jich zůstalo hodně!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů