Vůně na wc

sledováno 1× zobrazeno 184×

Vložil(a): Katka, 28. 7. 2016 9.19

Používáte na wc všelijaké ty kuličky, proužky, spreje - vůně? Já už dávno ne a nijak mi to nechybí. Pokud je wc udržováno v čistotě, tak není nic potřeba přebíjet vůněmi. Navíc ty syntetické "vůně" jsou většinou pro můj nos nepříjemné, takže to já raději necítím nic ;o) Jak to máte vy? Nebo si děláte nějakou domácí bylinkovou alternativu?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jana W., 23. 11. 2016, 21.35

Už léta nepoužívám nic. A to z důvodu ekologie, zdraví a snazšího mytí WC. Jediné, co v případě potřebyb používáme, je osvěžovač vzduchu, okno na WC bohužel nemáme. Ale přišla jsem na "zdravou" variantu, která rozhodně nedráždí sliznici - Citrusový deodorant od Weledy. Stačí jedno šplíchnutí, takže vydrží hodně dlouho.

Minnie, 17. 9. 2016, 11.26

Používám závěs nebo kuličky, nevyhazuju za to stokoruny, kupuju v Rossmannu obyčejný Domol za pár korun a jsou 3 náplně v balení. Mě osobně tyhle vůně nevadí, naopak mi voní. A pění pořád dokud nedojde ještě jsem se ani nikde na návštěvě nesetkala s tím, že by to někdo neměl... Občas použijem i do nádržky, modrá voda je super záchod myju pravidelně, ale stejné díky závésu mi připadá hygieničtější. Ani s dětmi nemám problém, nikdy to neměly potřebu zkoumat. A přírodu v tomto případě neřeším jelikož do odpadu splachuju i Jar z nádobí, pěnu do koupele, sprchové gely, Savo... Používám jednorázové pleny... To bych nemohla nic.

vivianr, 29. 8. 2016, 15.52

Já měla ráda takové gelové kytičky, dokud si s nima malá nezačala patlat ručičky. Od té doby dávám jen vyjímečně.

Topik2, 17. 8. 2016, 8.13

Používám bref kuličky - barvící....spokojenost

Jana82, 29. 7. 2016, 23.02

Vyzkoušeli jsme různé přípravky, ale nejvíc nám vyhovují kuličky. Spreje v žádném případě nepoužíváme, spíš smrdí než voní.

benca, 29. 7. 2016, 7.30

bref gulicky a take pasiky, ale rychlo sa to mina

Anna K., 29. 7. 2016, 7.04

Já to s brefem a podobnyma predrazenyma blbostma vzdala. Koupila jsem v tescu uplne nejaky smejd za 20kc a toaleta je krasne vonava a cista, vzdy se mi tam objevi pena. Po brefu mozna tak pri prvnim splachnuti

vequi, 29. 7. 2016, 1.02

používám Bref kuličky, je to už tak nějak zvyk tam něco mít ,.... ale zkusila jsem i proužky, lepící gel, gel v nádržce a nejvíc se mi osvědčily ty kuličky.

dáša, 28. 7. 2016, 23.53

Nepoužívám, docela mi to i vadí. Vždy na návštěvě tisíc vůní v záchodě, voňavý toaleťák, aviváž na ručnících, osvěžovač v koupelně..brr lapám po čersvém vzduchu. Jinak miluji pomerančový olej, občas kápnu v koupelně a wc pravidelně myju, takže nijak nezapáchá.

klarike1

klarike1, 28. 7. 2016, 21.29

My používáme, je pravda, že v tom efekt moc nevidím, protože i bez toho je toaleta stejně čistá, ale asi pro ten lepší vizuální pocit. Až začne dcerka používat wc, uvidíme, jakou tomu bude věnovat pozornost.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight