Vitální houby

zobrazeno 169×

Vložil(a): Královka85, 14. 2. 2024 10.40

Ahojky holky, zajímalo by mě zda máte někdo zkušenost s vitálními houbami? A zda se mám dívat na něco konkrétního?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Sylvi18, 20. 2. 2024, 9.54

Ahoj, určitě je potřeba dívat se na zpracování hub a obsah. Na trhu jich je opravdu hodně, ale málo které jsou tak kvalitní. My máme ozkoušeny tyto https://www.houbicky.eu/ a ty jsou teda skvělé. Mají jak tabletky tak i extrakt. Užíváme Outkovku, Lví hřívu a nebo Reishi. Mají ale více houbiček, dle toho na jaký problém je potřebujete. Navíc je mohou i děti od 3 let. Což je za mě geniální a naše děti tak nejsou tak často nemocné jako ostatní. Výsledky jsou vidět vcelku rychle a jsou skvělé opravdu.

Královka85, 29. 2. 2024, 9.30

Tak to moc děkuji za doporučení, právě jsem se dívala že se dají sehnat i docela levně, ale jak říkáte nekoukala jsem se na množství ani na zpracování, někde to tedy ani není napsané. Na stránky Houbičky.eu jsem tedy klikla a moc se mi líbí jak tam mají vše dopodrobna popsáno. A že je to i pro děti považuji tedy také za velké plus, jelikož ty jsou neustále nemocné a ze školky si pořád nosí nějaké nemoci.

tereza_hru, 15. 2. 2024, 22.17

Určitě značka Mycomedica. Zapíjím vodou obohacenou o molekulární vodík H2 Pharm, aby se ještě lépe vstřebaly a super

Královka85, 29. 2. 2024, 9.30

Děkuji moc Terez. ❤️

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů