Užívání probiotik

zobrazeno 323×

Vložil(a): Evulinka002, 20. 1. 2024 20.37

Dobrý večer, mám dotaz - užíváte někdo dlouhodobě probiotika? Vidíte na sobě zlepšení, co se týká zažívání?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

gab.chocholouch2, 23. 3. 2024, 14.58

ahoj já beru už dlouhodobě colon clean, obsahuje probiotika a vlákninu, takže přispěje normálnímu chodu střev a i imunitě

terez545, 24. 3. 2024, 21.06

složením se mi to líbí, ale dívala jsem se,že je to rozpustný prášek - jakou máš příchut, dá se to?

Jaja88, 18. 3. 2024, 9.18

ahoj já jsem nasadila po antibiotikách v lednu Lactic Acid Bacteria Boulardii a beru je do ted, musím říct,že jsem byla bez potíží a to jsem měla po atb vždy problém a ted se taky držím celou dobu co se týče nemocí

BartovaMajka, 19. 2. 2024, 8.33

já užívám celoročně probio 15 doporučila mi je kamarádka ve fitku a jsou fakt dobrý, co se týče nemocí, tak se držím, a to jsou v práci všichni na střídačku nemocní

SasankaBan, 20. 2. 2024, 11.05

jo ty jsou kvalitní kupuju si k nim i omega 3 , ryby nejím a tak doplnuji aspon takhle a co holky nějaký detox, dáváte pravidelně? mně ty všelijaké nápoje moc nejedou se přiznám,ale asi by to chtělo

Lejla76, 5. 3. 2024, 9.29

ahoj omega 3 je super, to je základ a málokdo má v jídelníčku zastoupené ryby natolik....na detox si míchám drinky supergreens, je to prášek co smícháš s vodou a vypiješ..je v tom chlorrela , ml ječmen, pšenice a spirulina . Chuti se neboj mají jablko nebo lesní ovoce tušim, já beru to jablíčko a chutově fajn jinak tyhle věci nepozřu

Jitulenka, 16. 2. 2024, 10.51

já určitě ano, měla jsem zažívací potíže po antibiotikách a moc mi pomohly, beru je ted dál skrz imunitu a uvidíme

Královka85, 7. 2. 2024, 10.35

Za mě je to každodenní must have. Jelikož jsem měla docela problémy se zažíváním, tak jsem nějaké dobré také hledala. Ale určitě je dobré brát i prebiotika. Já jsem si velmi oblíbila tohle kombo ColonClean a Super Greens od Czech Virus. Colonclean obsahuje jak probiotika tak i prebiotika a vlákninu. Super greens jsou zelené potraviny jako je spirulina, mladý ječmen nebo chlorella a další.

Sylvi18, 16. 2. 2024, 11.01

A jak to chutná? Já mám u té chlorelly a spirulinu hrozný problém s chutí. Po jak dlouhé době jste viděla účinky a nemá to třeba i nějaké nežádoucí projímavé účinky?

Královka85, 28. 2. 2024, 9.51

Mrkněte https://czechvirus.cz/colonclean-ultra tento je ve dvou příchutích jablko a višeň a greens mají jablko a lesní plody. Určitě můžete vyzkoušet jen jedno z toho. Nemusíte brát nutně obojí. Greens mají dobrou chuť právě díky dochucení a obsahují více než jen zelené potraviny. Jinak ano může vás to ze začátku trochu "prohnat", ale beru to tak že tělo se čistí, následně už žádné potíže nejsou, naopak se cítím mnohem lépe. Nemám nafouklé břicho, zlepšila se mi i pleť imunita a mám více energie.

tereza_hru, 6. 2. 2024, 23.20

Já probiotika zapíjím vodou obohacenou o molekulární vodík a ještě víc to podpoří ten účinek a fakt super i pleť je lepší..https://www.h2world.store/vodikova-voda

Koudelka80, 24. 1. 2024, 22.18

Zdravím, ano. Pro mě jsou probiotika základ. Zdravé střevo = zdravé celé tělo. Používám dlouhodobě. Občas jsem značku prbiotik vyměnila, ale teď už jsem s jedněma dlouho spokojená a na sobě to poznáte - trávení, energie, vyrovnané hormony. Prostě must have

Kajka Janikova, 13. 2. 2024, 21.16

Přesně. Probiotika jsou základ, já teda nedám dopustit na probiotika od Norbo Lacti Total, které objednávám na alpik.cz Jsou to opravdu silná probiotika, ale zároveň mi nedělají nevolno, což mi občas některé probiotika dělala.

AnaMalá, 22. 1. 2024, 20.36

Já už nějakou dobu užívám tato probiotika https://www.notino.cz/zdravi/biopron/9-3010-tobolek/. Měla jsem problém se zažíváním po dlouhodobé léčbě antibiotiky a docela zničenou střevní flóru, tak jsem je užívala nejenom v průběhu, ale i teď.

Bohuna77, 21. 1. 2024, 23.50

Zkoušela jste probiotika Simplebiotix - mě na zažívání fungují nejlíp. Doporučuji je vyzkoušet a uvidíte sama.

Dolinka, 25. 1. 2024, 14.44

Holky, kde bych o těchto probioticích našla detailnější informace, poradíte?

Bohuna77, 25. 1. 2024, 14.50

Tady najdete o těchto probioticích informace a dají se tam rovnou i objednat www.simplebiotix.cz Mě se užíváním těchto probiotik taky zlepšila reakce na stres a nadměrnou únavu.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů