Užívání probiotik

zobrazeno 344×

Vložil(a): Masinka_L, 5. 12. 2023 21.53

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s užíváním probiotik? Pomohly Vám se zažíváním?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

bibka, 20. 2. 2024, 17.16

Slyšela jsem, že na různé potíže se doporučují odlišné kmeny bakterií, nevíte o tom některá něco? Myslela jsem, že jedna probiotika jsou fajn na všechny problémy...

HvezdinkaMartinka, 7. 2. 2024, 19.56

Ahojky, já probiotika užívala hlavně při a po braní ATB. Tehdy jsem měla střevní flóru dost špatnou. Probiotika mi hodně pomohla a co vím, tak u některých antibiotik jsou třeba přímo nezbytná. Mně moje praktička doporučila Bactoral. Jsou teda proti jiným probiotikům dražší, ale jsou to tablety dispergovatelné přímo v ústech, takže působí pozitivně už i tam. Já je objednávala na Notinu, ale určitě je budou mít normálně i v lékarně.

Lejla76, 5. 1. 2024, 20.37

Ahoj, ne každá probiotika asi dělají co mají. Já jsem poslední dobou jsem si oblíbila probitoika od king ray. Moje zažívání fakt nebylo nic moc a stejně tak imunita, takže výsledek celkem dokážu rozpoznat.

Bouskovka, 8. 12. 2023, 23.21

Výborná probiotika jsou Simplebiotix - vlastně jsou víc než probiotika - obsahují hodně účinných látek a na zažívání, nafouklé břicho, ale i na imunitu fungují výborně.

EdinkovaM, 11. 12. 2023, 20.15

Mohla byste mi prosím napsat, kde tato probiotika objednat? Čtu na ně všude výborné recenze.

Bouskovka, 13. 12. 2023, 11.36

Ano, tady máte odkaz přímo na jejich stránky www.simplebiotix.cz najdete tam veškeré informace a probiotika tam rovnou i objednáte.

Jitulenka, 7. 12. 2023, 14.08

Ano, ale je potřeba vybírat dobrá probiotika. Já jsem velmi spokojená s probiotiky od H2 Europe- H2 Probio. Obsahují v sobě molekulární vodík, takže se rychleji a lépe vsetřebávají. Díky tomu se dostanou tam kde je potřeba. Trpěla jsem na časté problémy se zažíváním, pocit nafouklého břicha a plnosti, pálení žáhy. Vše zmizelo.

Srncovamila, 11. 12. 2023, 18.30

Také teď hledám nějaké dobrá. Brala jsem klasické z lékárny nějaké v tobolkách, ale nikdy mi nepřišlo že by to mělo účinky. Tady tyto jsou také tobolkové nebo tekuté? Jak často užíváte?

Jitulenka, 18. 12. 2023, 11.21

Jsou ve formě tabletek https://eshop.h2europe.company/produkt/h2-probio/ a mají tam i akci 1+1. Užívám je pravidelně, balení Vám vyjde na měsíc, snažím se je brát každý den. Maximálně potom třeba měsíc vynechávám. Ale opravdu se mi velmi ulevilo a zažívání se mi zlepšilo. S ním i pleť a celkově se cítím mnohem lépe.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů