Šampon proti padání vlasů

zobrazeno 422×

Vložil(a): Aghataman, 2. 11. 2023 23.36

Maminky, jaký šampon se Vám osvědčil na padání vlasů? Budu ráda za zkušenosti a tipy!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

AnaMalá, 28. 1. 2024, 22.58

Nemáte prosím někdo zkušenost s tímto sérem proti padání vlasů https://www.notino.cz/fanola/energy-serum-proti-padani-vlasu-s-rustovym-aktivatorem Docela nad tím přemýšlím, protože mi vlasy poslední dobou padají fakt v chomáčích a ani vitamíny už nepomáhají...

Kiska, 16. 12. 2023, 17.15

A šampon co mi pomůže hlavně se suchou pokožkou hlavy, hodně mě svědí a dělají se mi lupy a šampony proti lupům mi nepomohly...máte radu?

Helenka88, 18. 12. 2023, 17.28

Mně pomohl tenhle šampon https://www.lekarna.cz/repolar-abicare-shampoo-200ml/ obsahuje hojivou pryskyřici a já ho používala jenom tři týdny a přestala mě svědit hlava a lupy se přestaly dělat.

sarkanova3333, 12. 12. 2023, 21.25

Já používám proti vypadávání a na růst tenhle https://www.notino.cz/loreal-professionnel/serie-expert-serioxyl-serum-stimulujici-rust-vlasu/ a taky objednávám z Notina. Mývají tam na něj slevy.

Kajka Janikova, 27. 12. 2023, 8.44

Přidávám se do klubu. Taky ho mám a je fajn.

KatuskaK, 17. 11. 2023, 14.26

Ahojky, já mám doma Kérastase Specifique Bain Prévention, objednávala jsem ho před nějakou dobou na Notinu.

Jirinecka77, 17. 11. 2023, 14.17

Ahoj. no ono je asi nejdůlěžítější zjistit příčinu padání vlasů - stres, hormonální změny... Za mě bych volila spíš doplnit ělu to, co mu chybí v podobě nějakých doplňků stravy.

AnaMalá, 20. 11. 2023, 21.23

Souhlasím. Já mám doma mix doplňků, co beru, normálně jsem je nakoupila v lékárně. Můj drobný výčet -- Biotin - dúležitý pro tvorbu keratinu. Železo - to je důležité pro dostatečný přísun kyslíku do vlasového folikulu, když je ho málo, vlasy začnou padat. Zinek - ten napomáhá růstu vlasů a jejich regeneraci. Omega-3-mastné kyseliny - ty působí protizánětlivě, udržují zdravou pokožku.

LenkaVlckovka, 13. 11. 2023, 15.09

Možná ten plantur je taky na vypadávaní vlasů, to bych zkusila. Slyšela jsem že je docela dobrý.

Jitulenka, 13. 11. 2023, 10.27

Ono taky záleží na tom co jíš a piješ, zda se nestresuješ, to jsou nejčastější příčiny vypadávání vlasů. Já jsem hodně změnila jídelníček, starost o vlasy jako takové taky a přešla jsem na přírodní produkty od Khadi co vlasy nezatěžují.

Sofinaa, 17. 11. 2023, 15.02

No nad tím jsem taky přemýšlela že když mám víc stresu a celkově špatně jím tak to na vlasy má vliv a začnou mi více vypadávat. Změnila jsi něco v tom jak se o vlasy staráš?

Jitulenka, 22. 11. 2023, 16.19

Ano. Začala jsem třeba používat olejíček https://www.khadi.cz/khadi-vlasovy-olej-vitalita-rust-50-ml, který jsem do té doby nepoužívala, vlasy jsem si po každém umytí vyfénovala a začala používat i ochrany před tepelnou úpravou. Celkově jsem přešla na kosmetiku od Khadi, protože je bez silikonu, parabenů a sulfátů. Přijdu si jak někde v thajském salónu.

Sofinaa, 25. 11. 2023, 10.19

Moc děkuji za odkaz. Olejíček vypadá dobře, to jsem taky nikdy nepoužívala, tak se tam na to podívám, podle oka to vypadá všechno moc hezky. A zkusím se zaměřit teda i víc na tu stravu a to pití.

SimonkaS, 10. 11. 2023, 21.12

Ahoj, šampon na padání vlasů nepoužívám, takže neporadím. Ale možná bych raději zkusila nějaké doplňky stravy. Vlasy padají, když nejsou dobře vyživované, tudíž tělu chybí nějaké vitamíny, minerální látky a tak.. Nebo stres no.

SiškaA, 10. 11. 2023, 9.41

Ahoj, taky mi padají dost vlasy, ale přemýšlím, jestli ty šampony tomu nějak pomůžou. Není lepší zvolit nějaký doplněk stravy?

Douchova28, 5. 11. 2023, 21.03

Výborný je šampon Urtekram Rhassoul - obsahuje hodně účinných látek (africké bahno, které je velmi výživné díky iontům vápníku, železa, křemíku a hořčíku), vlasovou pokožku prokrvuje a vlasové cibulky se lépe vyživují. Kupuju ho na milujubio.cz.

Duskovka, 9. 11. 2023, 18.56

Zdravím a děkuji za tip - taky mi poslední měsíc vlasy dost padají, tak jsem ráda za doporučení na konkrétní produkt Určitě šampon objednám.

Douchova28, 12. 11. 2023, 17.51

Tady máte na šampon přímo odkaz www.milujubio.cz/urtekram-sampon-rhassoul-500ml-bio

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů