Přírodní doplněk na bolest hlavy

zobrazeno 390×

Vložil(a): Esmeralda330, 3. 7. 2023 23.48

Dobrý večer, je prosím nějaká alternativa ke klasickým práškům na bolest hlavy? Hlava mě bolívá často, ale z klasických table mívám zažívací potíže.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Luisaa, 26. 7. 2023, 12.09

Ahojky, hodně dělá i nedostatek magnézia. Ten neovlivňuje pouze křeče v nohou, ale také bolesti hlavy, je dobrý na kosti, na úpravu tlaku a další. Dobrý je od firmy Vitaslife. Užívám od nich víc doplňků, ale magnézium určitě doporučuji.

Majda2299, 27. 7. 2023, 18.51

To mě vůbec nenapadlo, že migrény mohou být spojené s nedostatkem hořčíku. Jak často ho berete prosím? On je v magnéziu i nějaký rozdíl?

Luisaa, 30. 7. 2023, 10.08

Beru tento https://vitaslife.store/produkt/vitaslife-magnesium-natural-3x, teď jsem zrovna objednávala v akci na 9 měsíců. Ano mezi magnézkem je rozdíl, ne každé má takové účinky. Tento je 100% přírodní, získávaný z moře u Islandu. Na stránkách si můžete přečíst co je důležitého aby magnézium mělo pro správnou účinnost.

Majda2299, 30. 7. 2023, 10.11

Díky moc. Už jsem koukala a hned jsem objednala také na těch 9 měsíců, cena mě přijde hodně pěkná a vzala jsem si tam rovnou i ten vitamín C. Každopádně jsem vůbec nevěděla, že je v tom takový rozdíl. To mě hodně překvapilo a už chápu, proč mě klasické magnézko z obchodu nikdy nepomohlo.

Damkovka, 6. 7. 2023, 0.10

Zkuste doplněk Migreen od topvet.cz. Mě na bolest hlavy funguje spolehlivě a navíc bez chemie.

SasankaBan, 8. 7. 2023, 21.54

To mě zajímá - napíšete prosím, kde bych se o tomto doplňku mohla dočíst víc informací?

Damkovka, 10. 7. 2023, 10.24

Tady na něj máte přímo odkaz www.topvet.cz/doplnky-stravy/bylinne-extrakty-tobolky/60995-migreen

AndulaK, 12. 7. 2023, 6.25

Taky přírodní doplňky na topvet.cz doporučím. Za mě jde o super alternativu k běžným doplňkům a fungují spolehlivě.

MartaZa, 5. 7. 2023, 20.47

Dobrý večer, zkoušela jste meduňku, mám s ní dobrou zkušenost a teď zrovna roste na většině zahrádek, rozrůstá se to často jako plevel, tak jestli nemáte zahrádku, tak vás určitě někdo obdaruje. Více k účinkům meduňky - https://www.naturway.cz/rady-postupy/medunka-bylinka-prinasejici-klid-na-dusi.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů