Menstruační kalíšek

zobrazeno 1067×

Vložil(a): Zdeňka S., 29. 4. 2019 21.12

Chtěla bych si konečně pořídit menstruační kalíšek. Chci se Vás zeptat jestli máte nějaké tipy, osvědčenou značku, jak zvolit správnou velikost....?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lucy1995, 2. 2. 2022, 20.14

Já tedy kalíšek můžu jen doporučit, objednávám na www.maluna.cz kde mají jak kalíšky tak menstruační kalhotky a nic jiného bych už nepoužila.

Bar.Ca., 27. 8. 2019, 14.50

Už jsem o něm dost četla, ale nikdy jsem nenašla odvahu ho vyzkoušet...

Zlata1, 5. 5. 2019, 18.22

Uz jsem cetla hodne clanku, o tomto kalisku, ja osobne bych asi nemohla mit neco v sobe, me vadi i guma, a vzhledem k tomu, ze prvni dva dny je to nejhorsi, kdy i pres den musim mit ty obrovske nocni vlozky, neb tampony nemohu, tak bych asi ani nemohla tohle. Takze nemam zkusenosti a ani odvahu to vyzkouset. Ale spousta zen si ho chvali, nejenom tady, ale i na jinych sitich.

Cherrynka, 5. 5. 2019, 15.07

Tak bacha! já měla střední velikost a za mě děs. Nejhorší je, jak ho chcete měnit, když budete třeba v restauraci? To je děsně nehygienické. A jak píšou, že se s tím dá i sportovat, tak kecají. Vždy s eto tam trochu pohne a ja hrůza na světě. jde mi ale hlavně o tu hygienu. Za mě nejlepší tampony

Zdeňka S., 5. 5. 2019, 15.10

Tak samozřejmě že v takových případech bych taky zvolila tampón , ale jelikož jsem téměř 24 hodin denně doma tak bych v tomhle problém neviděla. Každému vyhovuje něco jiného. Prostě bych to chtěla aspoň zkusit...

Cherrynka, 5. 5. 2019, 15.22

Jj, vždyt jo jenže mě vadí ten pocit, že to tam mám. Ono se s tím dá prý i mít sex, že prý to nikdo necítí a to je ten důvod, proč jsem si kalíšek nechala a nevyhodila

jancaan, 3. 5. 2019, 17.15

To je jenom pro odvážné..

Lusesita25, 1. 5. 2019, 15.44

Tohle je hodně individuální mě třeba po první porodu vyhovoval lady cup a teď po druhém bych ho nejradši vyhodila. Nakonec díky antikoncepci nemám menstruaci a zatím to neřeším.

Aliisha

Aliisha, 30. 4. 2019, 22.09

Taky o jeho koupi přemýšlím. Jen jsem se ještě neodhodlala.

Cherrynka, 5. 5. 2019, 15.07

Já bych to už nechtěla kvůli hygieně. Když si předtsavím, že jsem třeba v restauraci nebo na návštěve. Jak to myju v umyvadle, zavádím... to musí být otrava ..

L.janicka.l

L.janicka.l, 30. 4. 2019, 19.15

Na tohle ja nemam odvahu, tak netusim

V007A, 30. 4. 2019, 18.10

Kupovala jsem na slevomatu. Jsou ve velikosti. Po porodu je ten větší. Až to dostanu,ráda se k němu vrátím.

Teryk92, 30. 4. 2019, 15.04

Já měla před porodem a byla jsem s ním moc spokojená. Jestli si dobře pamatuji tak byli jen dvě velikosti (pro ženy které ještě nerodili a pak pro ženy po porodu). Mám myslím Lunette. Člověk s ním o nějaký menstruaci pomalu ani neví.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů