Menstruační kalhotky Repetky

zobrazeno 481×

Vložil(a): HanaStar, 21. 6. 2023 16.52

Dobrý den, máte někdo zkušenost s menstruačními kalhotkami od značky repetky.cz? Narazila jsem na jejich stránky a chtěla bych si kalhotky od nich objednat.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

sarkanova3333, 26. 7. 2023, 11.31

Doma mám stabilně 5 kusů, když jdu do práce, mám tam pro jistotu jedny na výměnu, ale přes den měním až když přijdu domů. Někdy mám takový pocit, že měnit není ani potřeba, protože savost je na 100% a nepříjemě se necítím.

esterka228, 25. 7. 2023, 21.53

Já bych se ráda zeptala jestli kalhotky přes den měníte a kolikrát? Už jsem se odhodlala k objednání, tak abych věděla kolik kusů. Děkuju

Kajka Janikova, 22. 7. 2023, 16.44

Ahoj holky, já jsem je zkusila na doporučení ségry, která si je moc pochvalovala. Mám velmi silnou menstruaci, takže pro mě byla dřív jediná záchrana tampon a vložka. Původně jsem nevěřila žádným kalhotkám na MS, ale repetky mě hodně mile překvapily. Já používám konkrétně tyto https://www.repetky.cz/p/menstruacni-kalhotky-pro-silnou-menstruaci-merino-klasicke. Mají vyšší pas a nekoušou

Hedvikakasa, 30. 6. 2023, 20.59

Holky, mě se líbí, že jde o českou značku, mají ekologické materiály a kalhotky mají kvalitní. Já mám zásobu těchto www.repetky.cz/p/balicek-2-ks-pro-silnou-menstruaci-nanostribro Navíc ušetříte za nákup vložek a tampónů.

Aghataman, 23. 6. 2023, 21.57

Tyto menstruační kalhotky neznám, ale počkám si na recenze, protože menstruační kalhotky chci taky dlouho vyzkoušet.

Fráňa, 25. 6. 2023, 21.42

Holky, napíšete mi prosím na jak silnou menstruaci kalhotky stačí a jestli je příjemný materiál? Taky už delší dobu přemýšlím, že nějaké vyzkouším a u těchto se mi líbí, že jde o českou značku.

Epilinka12, 28. 6. 2023, 22.43

Zdravím, já je mám už dlouho a spokojenost, jsou moc příjemné. Záleží na tom, jakou silnou máš menstruaci, obecně kalhotky pojmou až 50 ml, což je např. 5 tamponů, ale záleží v jak rychle tekutina uniká, aby se stačila vsáknou a rozprostřít po celé vrstvě. Na první den, kdy je menstruace nejsilnější budeš potřebovat cca troje kalhotky, další dny Ti už vystačí jedny.

Emmul5, 23. 6. 2023, 10.58

já mám jen ty od Snuggs a jsou velmi dobré

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů