Menopauza

zobrazeno 4871×

Vložil(a): Sonia, 17. 3. 2018 10.50

ahoj .. mohla bych vědět jestli, když jste byli/jste v přechodu nebo po, tak zobete nějaké doplňky nebo vitamíny ? Doktorka mou mamku pořád straší s osteoporózou, u které se v tomto období zvyšuje riziko, tak bych se chtěla zeptat jestli tu s tím nemá některá z vás zkušenost ?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

katka.silhanova, 23. 1. 2023, 16.04

Pomohly vám tyhle vitamíny při návalech horka a pocení? a je lepší užívat několik vitamínů, nebo spíše takové ty komplexy kde je už víc látek pohromadě? Příznaky menopauzy na mě pomalu doláhají a ráda bych se jim začala bránit zavčas, tak hledám nějaké možnosti. Vím že na bylinky byl u většiny problémů spoleh ale tady si nejsem uplně jistá po čem sáhnout.

Saamuela, 21. 2. 2023, 15.37

To je zvláštní že nevíte, je toho spousta. No já vím, že bylinky samotné nepomohou, ale je potřeba to doplnit i vitamíny a určitě nevynechat vitaminy skupiny B a zinek. Komplexy za mě super, já zkoušela například Sarapis ale pak jsem přešla kvůli lepším látkám a kupuju z téhle stránky https://www.womeno.cz/ . No podívejte se na to sama.

_Renča1_, 9. 12. 2021, 10.45

Ahoj, já mám těsně před "přechodem" a už dopředu doplňuji vitamín D a C. Déčko mám ve formě kapiček (D3). Jsem s vitamíny moc spokojená. Nakupuji vše přes naturevia.cz

Alexx, 22. 12. 2019, 19.42

Ahoj holky, hledala jsem, co by bylo vhodné a našla jsem info o https://www.lekarna.cz/vigantol-1x10ml-kapky-roztok/. Jsou to kapky na lékařský předpis. Chci se zeptat, než se budu dotazovat u dr., jaké s kapkama máte zkušenosti?

Olla, 8. 12. 2019, 10.24

Přesně tak a ne jen v zimě pokud někdo trpí nedostatkem vitamínu D nebo je v přechodu .. je tam víc věcí proč by se vitamín D měl doplňovat .. i já bych ho měla brát protože patřím do skupiny, která má BMI nad 25 tudíž už tam dochází k tomu, že tělo má "větší" spotřebu ... takže jsem si ho koupila a mamině jsem ho dala na Vánoce do balíčku taky ať má do zásoby. Jinak moc pěkně to mají popsané tady www.vigantolvit.cz

Sonia, 11. 12. 2019, 9.38

S tím bmi jsem to taky nevěděla a docela jsem se divila. Fakt škoda, že nás doktoři líp neinformují .. možná by se tím předešlo jistým zdravotním problémům.

Olla, 17. 12. 2019, 13.23

Přesně tak .. myslím si že by bylo hned míň osteoporóz a potíží s kloubama..

Sonia, 21. 12. 2019, 15.23

Tak jsem udělala našim takový zdravý balíček pod stromeček a dala jsem jim tam i vigantolvit, akorát se ještě zeptám nevíš jestli se to dá kombinovat s jinými doplňky a vitamíny ?

Alexx, 3. 12. 2019, 22.39

Jako doplnění vitamínů, kor v období zimy, je strašně důležité.

jarcula, 25. 11. 2019, 20.41

Taky jsem si ho nakonec koupila, nechci být přes zimu nemocná.

beruna, 23. 11. 2019, 20.24

Ano, s ním. Hezky zabírá i na posílení imunity, nebývám přes zimu nemocná.

jarcula, 15. 11. 2019, 18.59

No a čím si vitamín D beruno doplňujete? Taky Vigantolvitem?

Olla, 7. 11. 2019, 11.30

Moje mamka co je po přechodu tak bere vigantolvit. Zatím jsem moc neujišťovala na co přesně je, protože do menopauzy mám teda ještě daleko.

beruna, 27. 10. 2019, 20.59

Taky se snažím vitamín D doplňovat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů