Kosmetika

zobrazeno 364×

Vložil(a): Janinka23, 18. 1. 2024 19.43

Ahojky, zajímalo by mě, jaká je vaše nejoblíbenější a osvědčená kosmetika. Taky bych ráda nějaké tipy. :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 6. 4. 2024, 6.24

Ahoj, mně se nejvíc osvědčila kosmetika na zpevnění pleti, kterou si objednávám z https://petrasouckova.cz/kategorie/pece-o-plet/kosmetika-na-zpevneni-pleti/ . Taky jsem zkoušela několik různých produktů a s žádnými jsem nebyla tak spokojená jako s těmito. Chce to ale zjistit, co přesně potřebuje tvoje pleť, protože každá jsme jiná. S tím mi pomohla kosmetička, která mi řekla, jaký mám typ pleti a i mi vysvětlila, jak se o pleť starat.

esternovakova1970, 28. 2. 2024, 21.48

Také se u vás v okolí v poslední době roztrhl pytel s tím, že o děti by mělo být ještě více postaraáno a proto se u vás dost skloňuje https://www.kiibaa.com/ ta přírodní kosmetika pro děti zvaná kii-baa? U nás to slyším snad na každém rohu a nebo v každé kavárně.

BartovaMajka, 19. 2. 2024, 8.24

zdravím, já jsem dostala doporučení od mé kosmetičky na tohle sérum https://www.ambeauty.cz/antispotique-serum-na-pigmentove-skvrny-30-ml/ aplikuju necelý měsíc a změny vidět jsou, skvrnky dostávají světlejší odstín a další se netvoří, taky už jsem zkusila ledacos a tohle mě mile překvapilo

Jitulenka, 16. 2. 2024, 9.17

ahoj holky připojím se s dotazem, pořád nemůžu najít vhodnou pletovou kosmetiku ... jde mi konkrétně o kvalitní krémy na pigmentové skvrny, z těhotenství jsem si pár maličkých odnesla, zabralo vám něco? díky

Kristynka88, 13. 2. 2024, 8.12

ahoj holky připojím se s dotazem, pořád nemůžu najít vhodnou pletovou kosmetiku ... jde mi konkrétně o kvalitní krémy na pigmentové skvrny, z těhotenství jsem si pár maličkých odnesla, zabralo vám něco? díky

Hedvikakasa, 8. 2. 2024, 10.35

ahoj já jsem si oblíbila kosmetiku od green idea, konkrétně asi nejvíc serum s hadím jedem, pěkně vyhlazuje a pak ještě mám ráda krém s probiotiky, přijde mi že je plet víc svěží

Královka85, 6. 2. 2024, 13.16

Ono také záleží na co cílíte? Suchá pleť, akné, mastná, vrásky atd? Nebo i tělová kosmetika? Na tělo mám třeba raději olejíčky nebo když už krém, tak opravdu hodně hydratační, jelikož pokožku mám hodně suchou. Na obličej používám kosmetiku od iuvenio, mají přípravky proti vráskám a na hydrataci, výživu. S těmi jsem moc spokojená.

Sylvi18, 16. 2. 2024, 10.54

Taky mám na tělo raději olejíčky, moc ráda si kupuju od Renovality. S produkty na pleť ale bojuju neustále. Málo co mi na pleti sedne. Potřebovala bych něco na suchou pokožku. Nejsou jejich produkty nějak těžké na pleti, neštípou?

Královka85, 28. 2. 2024, 9.00

Podívej se na tyto produkty https://www.iuvenio.com/startovaci-set/, můžeš je vzít v setu za zvýhodněnou cenu nebo vyzkoušet třeba jen jeden, dva produkty. Na noc je super ještě ten krém Moon. Na pleti jsou produkty velmi lehké, obsahují kyselinu hyaluronovou, peptidy, vitamíny a další složky , které pleti prospívají. můžeš mít maximálně někdy pocit pnutí, v tom případě se ještě namažu. Pnutí způsobuje právě ta KH, ale někomu to může být nepříjemné. Výsledky jsou ale fakt skvělé.

Lejla76, 30. 1. 2024, 10.07

ahoj, dekorativku mám ráda od nyxu, ta vydrží a jinak krémy si beru z drogerky potřebuju je ovonět, ale snažím se vybírat bio a dívat se na složení

KatuskaK, 28. 1. 2024, 22.53

Já mám moc ráda parfémovanou vodu Calvin Klein Enternity. Vždycky si ji objednávám na Notinu, mají rychlé doručení a už jsem si tak nějak ten eshop oblíbila, protože tam vždycky seženu vše, co potřebuju.

tereza_hru, 20. 1. 2024, 13.05

Na obličej Purityvision, mají i celou sadu, kde je vše za mě hodně muziky za málo peněz a pak na ruce krémy od Loccitane + do nich přidám vždy trochu prášku H2 infuse, pro lepší vstřebání a hydrataci, strašně se mi ruce vysušují..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů