Kosmetička

zobrazeno 1174×

Vložil(a): Cherrynka, 13. 12. 2017 14.09

Už jsem si řekla, že toho akné na xichtu mám dost, protože se nelepší, spíš se to horší :/ tak jsem jsem se objednala k estetické kosmetičce, která dělá mezoterapii, jehličkama vpravuje kyselinu pod kůži.Tak snad doufám, že to pomůže. Moc příjemné to teda nebylo, ale víc nepříjmený mi je se denně na sebe koukat. Byl někdo na tom? Jen tak pro představu, jestli to pomáhá. Ještě tam jdu jednou, aby byl výsledek lepší

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

LenGab99, 15. 5. 2020, 21.19

No o Praze taky prave premyslim. Koukala jsem nato Amaryllis jak si psala, jsou to profici a k profikum ja prave chci jit , aby se nic nepodcenilo a vse dopadlo dobre!

StaniskaKon, 11. 5. 2020, 22.17

Ten byva casto dosti ucinny, taky jsem se k nemu dopracovala po nekolika nevydarenych pokusech s kosmetikou a ted mam plet o dosti lepsi, ani malovat se nemusim díky Amaryllis centrum, dojizdela jsem, ale stalo to zato!

LenGab99, 8. 5. 2020, 14.26

A pomohlo to? Co nejaky jiny zakro, jejake hloubkove vycisteni pleti? Nebo chemicky peeling?

kitykiki, 17. 5. 2018, 16.22

Mě to pomohlo asi na dva měsíce. Pořád mám na sobě něco. Vypadám jako puberťák a to už se mi začínají dělat vrásky. Teď jsem těhotná a na obou tvářích (kde se mi nikdy nic nedělalo, spíš v T-zóně) se mi udělaly drobné pupínky, které asi po třech dnesch zahnisají..fuj. Začala jsem používat čistící gel HyaluronAge od AgeDefence a jednou za měsíc jejich čistící černou masku. Takže souhlasím s Dadinkou- čistit čistit a zase čistit..a jednou to neuděláte a ráno uvidíte, že už to bez toho prostě nepůjde..nikdy.

dadinkamaminka, 15. 12. 2017, 22.39

Jsem na tom stejne. Jednou je to lepsi, jindy mam zas osypany xicht od shora az dolu Staci obdobi pred menses a nebo kdyz si jeden vecer nevycistim plet. Pouzivam miceralni vodu pro smisenou az mastnou plet na odlicovani a cisteni, vzdy ji ale oplachuju vodou. Ted jsem si koupila cistici gel proti pupinkum a akne od Garnier, tak si to ve sprse patlam na oblicej. Po trech dnech se to docela zlepsilo Chce to cistit, cistit a zase cistit. Ten kozni maz musi pryc, jinak to je konec... Jo a jeste si to obcas namazu kremem na problematickou plet, ale ne pravidelne, jen kdyz si vzpomenu

Cherrynka, 16. 12. 2017, 19.17

Já to mám nonstop, ale někdy horší a už mě to víc než štve

LucieS

LucieS, 15. 12. 2017, 15.58

Také mě to dost trápí. Byla jsem u kožní doktorky a předepsala mi Zineryt. Tak jsem zvědavá, zda to pomůže. Prý to jsou rozházené hormony po porodu, ale moc se mi tomu nechce věřit. Trpěla jsem na akné od puberty, pak mi doporučili doktoři na akné předepsat antikoncepci a ta mi pomohla. No a od vysazení antikoncepce opět puberta hadr Takže chápu, jak ti je. Jen si myslím, že je lepší rovnou zajít ke kožnímu doktorovi než k estetické kosmetičce.

Cherrynka, 16. 12. 2017, 19.18

Se mnou kožařka neudělal nic o a mě zkusila všechno chodila jsem k ní rok a půl a zlepšní žádné ani o trchu

Mygara

Mygara, 15. 12. 2017, 0.16

Já byla u kosmetičky jednou a toto vůbec neznám

Cherrynka, 16. 12. 2017, 19.19

Tohle je super, že se účinky dostanu hlouběji do pleti než krém nebo sérum je ale pravda, že za dva dny jsem měla lepší pleť, hlavně teda stažený póry, jsem zvědavá, jak dlouhý to má efekt

nikolava, 14. 12. 2017, 16.03

Ke kosmetičce se chystám už 3 roky, ale ještě sem se k tomu nedokopala, ale potřebovala bych to

Cherrynka, 16. 12. 2017, 19.19

Jojo, tam je to i pohoda a odpočinek

Janna, 14. 12. 2017, 15.43

Vůbec jsem o tom neslyšela, ale dej pak vědět, jestli ti to pomohlo. Řeším ten samý problém. Tak bych taky něco zkusila.

Cherrynka, 16. 12. 2017, 19.20

tak jsme na to líp asi o 30% snad se to ještě zlepšovat bude

Janna, 16. 12. 2017, 19.22

Fakt to takhle zabralo?? To se na to taky podívám. Ještě snad aby byl efekt dlouhotrvající

annahb, 14. 12. 2017, 8.43

s tímhle vůbec zkušenosti nemám na akné netrpím-ale pokud to zabere tak proč ne

Cherrynka, 16. 12. 2017, 19.20

No doufám, že jo

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů