Jaké máte osobní rekordy?

sledováno 1× zobrazeno 782×

Vložil(a): Katka, 30. 6. 2015 20.03

V souvislosti s dnešním adrenalinovým odpolednem, kdy jsme s manželem vynášeli 2m vysokou a 90 kg vážící lednici do 4. patra, mě tak napadlo, co všechno jsme my ženy schopné zvládnout, když musíme ;o) U mě je to 2x porod, zaběhnutí 2,5 km pod 12 min a výnos velmi těžkého gauče do 2. patra.

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 9.54

to jste si tedy dala do těla

Mygara

Mygara, 5. 9. 2017, 14.22

pro každého je rekord něco jiného, já se divím, že jsem byla schopná vlézt do letadla a letět na dovolenou

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 7.00

Nevím je toho dost, skládání uhlí nebyla sranda, kompletní stěhování svépomocí, tahala jsem fakt vše atd.

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 9.33

můj osobní rekord = rekonstrukce domu, bydlení u tchýně a přitom se nerozvést

bagi, 30. 9. 2016, 12.15

Běhání každý den po dobu jedné hodiny, akorát mě potom strašně začaly bolet klouby

Katka

Katka, 30. 9. 2016, 13.37

Běhat každý den je špatně, musíte tělu nechat vždy minimálně jeden den na regeneraci. I hodina je moc dlouho, pokud jste začátečník. Ideálně začít chůzí, rychlejší chůzí, pak 2 min chůze a 2 min velmi pomalý běh a minuty navyšovat. V celku se běhá až cca po 2-3 měsících tréninků chůze/běh pomalý pak rychlejší a i tak se pak běží max 25 minut v celku.

Minnie, 27. 3. 2016, 21.08

Teď zrovna je můj rekord udržení se v pozici Prkna 2,5 minuty v kuse jinak dva porody, poprvé 3 roky kojení a několikrát denně běhat schody do 3. patra bez výtahu - 71 schodů...

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 18.50

Bydlíme ve třetím patře, takže jsme se taky už něco nanosili Nejhorší to bylo asi jednou v práci, kdy jsme přijeli na místo určení, vynosili věci z auta a hned přijelo druhé auto a jen co jsme ho vyložili přijelo třetí. Byli jsme na to s kolegou sami a tahali jsme hrozně těžkou techniku.

JanaH, 2. 7. 2015, 21.53

Jak tady už víckrát padlo, už třetí rok spím průměrně 4 hodiny denně a pořád funguji. Tomu bych před dětmi vůbec nevěřila, byla jsem docela spáč A taky vybojované kojení u prvního syna. A abych nezapomněla, trpělivost, když už asi po dvacáté odvádím syna z obyváku zpátky do pokojíčku a domlouvám mu, aby šel spát

mckvak, 2. 7. 2015, 20.52

Pri rekonstrukci naskladat byt 3+1do jedne komory - takovy tetris v zivote ))

dasza, 2. 7. 2015, 10.46

Zacina to naprostou nespavost.kdy je clovek vlastne neustale nabit energii a dobrou naladou...a nejvetsi rekord je. Ze sem stale porad s tim chlapem.se kterym mam deti;))))tam se obcas pri jeho povaze musim fakt hodne premahat a snazit se...s tim souvisi deti. Ktere este zijou.a nezabila sem je se svoji vybusnou povahou..takze sumasumarum..rekord je celej muj dosavadni zivot

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů