IMUNITA

zobrazeno 239×

Vložil(a): Hedvikakasa, 14. 9. 2023 9.55

Dobrý den, jaké doplňky stravy užíváte na posílení imunity a celkově obranyschopnosti ? Ráda bych pro sebe ale i pro dceru. Od doby co jsme obě prodělali Cov... tak jsme obě neustále na hromadě. V lékárnách nechávám balík peněz a žádné zlepšení. Jíme hodně ovoce, zeleniny, vyváženou stravu.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lejla76, 5. 1. 2024, 20.41

Pro mě se stal hlavním doplňkem stravy probiotikum. Myslím si, že celkové zdraví člověka je prostě ve střevech. Takže za mě je to numero uno, čím bych začala.

tereza_hru, 25. 9. 2023, 13.15

U nás bereme celá rodina H2 Immunity drink Je to prášek do vody s jahodovou příchutí, přírodní, obsahuje mix vitamínu, minerálů

Rozina, 19. 9. 2023, 11.32

Zdravíčko Úplně Vám rozumím, měla jsem to úplně stejně po tom co jsem ho prodělala jsem byla neskutečně slabá, zadýchávala jsem se, byla jsem i hodně unavená a bez energie. Hledala jsem nějaké alternativní způsoby a docela mi padly do oka vitální houby, byla jsem i u parazitoložky a ta mi doporučila ze stránky Houbičky eu houbu Reishi. Za mě top, vyzkoušejte. Cítím se o dost líp.

Hedvikakasa, 22. 9. 2023, 11.14

Aha, děkuji, vím že to existuje, ale nikdy mě nenapadlo se na to více zaměřit a třeba i vyzkoušet. Mohou je i děti nebo je to spíše pro dospělé a jak dlouho a v jaké formě ji užíváte? Já to vyzkouším, už jsem zkusila téměř vše a účinek žádný. Mám to přesně jako vy, jen ještě do toho chytnu kde co .

Rozina, 26. 9. 2023, 10.57

Kupovala jsem si tuto verzi https://www.houbicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-100ml-extrakt/, mají ji teď i v akci. Ano je drazší, ale ty účinky jsou opravdu viditelné. Vše je přírodní, žádná chemie, éčka a podobně. Mají případně i tabletky, ty jsou levnější, ale za mě tohle je na akutní potíže, jelikož extrakt je silnější než tabletky, jedna čajová lžička má sílu jako 38 tabletek. Proto jsem ji vzala. Přestala jsem se zadýchávat, jsem více akční, ne tak unavená, nemocná jsem nebyla už od dob co to beru. Užívám je asi 8 měsíců a ten rozdíl je neskutečný. Mají teda i jiné houby, chce to trochu počíst a ano je to i pro děti.

Jaja88, 15. 9. 2023, 10.17

Já mám ráda věci od Vitaslife. Beru nám hořčík, potom vitamín C ve formě prášku, což nás baví víc jak tabletky a ještě zinek. Občas zkusím i něco jiného jako je třeba lišejník a nebo třeba ta chaga houba. Vše je přírodní, vegan a ty výsledky to má.

Sylvi18, 19. 9. 2023, 14.33

To céčko v prášku je myšleno jak prosím? A bere je celá rodina nebo to berete sama bez dětí nějak?

Jaja88, 22. 9. 2023, 12.30

Tohle https://vitaslife.store/produkt/vitaslife-100-prirodni-vitamin-c-bio-kvalita, je to dobrý protože ho přidám třeba do čaje, smootie, do kaše nebo udělám jen vodu a rozpustím ve vodě. A do děcek to tím pádem dostanu každé ráno u snídaně. Takže anno berem i s dětma. Hořčík doporučuji, ten je super i na soustředění, únavu a další.

Sylvi18, 26. 9. 2023, 11.51

Super moc děkuji, já jsem právě chtěla nějaké lepší céčko a tabletkové do nich právě nemůžu narvat a ty šumáky, tomu vůbec nevěřím že k něčemu je. A na ten hořčík se teda podívám taky, nakopnout bych potřebovala jak sůl.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů