Gua sha

zobrazeno 7837×

Vložil(a): Gustawka, 28. 1. 2021 20.07

Zdravím, máte zkušenost s kamenem gua sha na masáž obličeje? Používáte k tomu nějaký olejíček? Jak jste potom s pletí spokojené?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivette, 10. 5. 2021, 13.13

Ahoj všichni, já jsem gua shu objevila náhodou na netu, a občas jsem si něco přečetla, a teď konečně koupila. Já jsem absolutně nadšená. Pořídila jsem si sadu z růženínu a na youtubu najdeš spoustu návodů na masáž s radami, co a jak dělat. Je to neskutečně příjemné a uvolňující. Jsem závislák! Je mi už přes čtyřicet, takže když si dáš kámen do ledničky, mázneš výživným olejíkem a uděláš si masáž, nádherně to vypne pleť....kdo má rád kameny, fakt doporučuji. Můžete si vybrat z různých druhů kamenů, já jsem instinktivně vybrala růženín....a kupte raději dražší variantu (já koupila za 950 Kč), aby byl kámen pravý...

Minnie, 2. 2. 2021, 11.24

To neznám, ale krémy na pleť používám pravidelně. I pleťové masky.

dasza, 30. 1. 2021, 15.38

Mám ale používám.jem občas když si vzpomenu...mazu se mastným krémem z kozího mleka

Katka

Katka, 29. 1. 2021, 19.48

A nejlepší je křišťál, má největší energetickou sílu.

Katka

Katka, 29. 1. 2021, 19.47

Mám, mazadlo je nutné a je celkem jedno co. Já se moc nemažu, ale hodí se na to třeba moje emulze s vitamínem C. Efekt hodnotit nemůžu, nebaví mě to dělat každý den. Ale pokud se to dělá správně, prokrvuje to pleť, uvolňuje žvýkací svaly a mají se s tím masírovat i akupunkturni body. Je na to šikovné video na YouTube, kde to předvádí nějaká Číňanka. Nedívala bych se na videa Evropanů/Američanů, ti s tím dělají psí kusy, jenom ne masáž 🙏žádné rychle drhnuti, jak jsem někde viděla. 😇

V007A, 29. 1. 2021, 7.23

Co to? Kdo to? To jsem ještě neslyšela, k čemu je to dobrý?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů