Doplnky stravy 40+

zobrazeno 310×

Vložil(a): Haramachovaiva, 17. 12. 2023 0.19

Zdravím, ženský zajímá mě, co berete po čtyřicítce za doplňky stravy. Budu ráda za doporučení, vůbec se v tom totiž neorientuju a doteď jsem nic nebrala.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Denisa75, 19. 3. 2024, 13.51

Pokud nemáte vyloženě nějaké obtíže, tak je těžké určit jaký vitamín, minerál vám třeba chybí. Já jsem si nechala udělat DNA rozbor u Chromozoom a díky testu vím co vstřebávám a čemu bych měla věnovat věší pozornost. Ale také to jak jsem na tom například s cholesterolem.

Sylvi18, 25. 3. 2024, 13.03

Vůbec nevím že něco takového existuje. Vím jen že si můžu zažádat případně u praktika podle odběru krve, ale tam mi nikdy moc nic neřekl. Je to pouze na vitamíny a cholesterol nebo se to zaměřuje i na něco jiného? Jak to vlastně funguje?

Denisa75, 29. 3. 2024, 9.59

Já jsem si objednala balíček na zdraví a krásu, tento https://chromozoom.cz/dna-testy/health/ + Beauty. Ale mají tam na výběr více variant a nebo kompletní test na vše. Stáhnete si jejich aplikaci a výsledky vám potom přijdou do ní. Případně si můžete připlatit konzultaci s odborníkem na genetiku, který vám vše vysvětlí. Další balíčky si pak můžete kdykoliv dokoupit. Na stránkách najdete vše potřebné. Na vás je jen udělat si DNA test, který vám zašlou do tří dní, odešlete jej přes Zásilkovnu a pak jen čekáte na výsledky, které vám dorazí do jejich aplikace.. Díky nim jsem přišla na spoustu věcí o svém těle.

lidka, 7. 2. 2024, 10.45

Záleží co tě trápí za problémy. Mně hrozně pomáhá doplněk stravy Womeno na menopauzu. Nejvíc mi pomohl s návaly horka a pocením, ale pomáhá i po psychické a hormonální stránce. Pokud zaznamenáváš nějaké příznaky menopauzy nebo premenopauzy tak tohle určitě doporučuju. Dál beru jen klasický multivitamín a zvlášť Céčko pro celkové zdraví.

tereza_hru, 6. 1. 2024, 23.30

Já beru H2 Forte a kolagen od Woldohealth - přírodní

Lejla76, 3. 1. 2024, 19.19

Zdravím, mě začly v 45 velice slábnout nehty a vlasy, což je asi normální, ale to bych nebyla já, abych něco nezkusila Je toho asi spousta, mě vyloženě pomohly čaje zaměřené na ženské zdraví, shatavari a pak mi někdo doporučil přidat křemík. Ten už po třetí obejdnávám tento https://www.kingrayshop.cz/p/swedish-nutra-kremik-500ml a začala jsem jíst více ryb a vajíček. A musím uznat, že rozdíl je znát. Všchno jde, když se na to člověk zaměří.

Aghataman, 19. 12. 2023, 23.55

Já jsem jeden kolagen zkoušela, ale byl cítit po rybách, takže jsem skončila dřív než jsem začala

BartovaMajka, 20. 12. 2023, 22.26

Taky mám bohužel špatnou zkušenost - stálo mě to plno peněz, chuťově jsem trpěla každé ráno a nakonec se nedostavil ani žádný efekt.

Dolinka, 21. 12. 2023, 1.04

Já teda nevím jaký kolagen kupuješ ty, ale já mám členství u Orcacollagen a cena je na kolagen výborná, mám slevu díky členství a dopravu zdarma, navíc se nemusím o nic starat. A fakt skvěle funguje - mám daleko lepší kvalitu vlasů, které mi přestaly i padat, pevné nehty a pleť je krásně hydratovaná, šťavnatá a jemnější vrásky se krásně vyhladily. No a navíc má skvělou chuť, žádná pachuť není cítit. Tady najdete víc informací www.orcacollagen.cz

Haramachovaiva, 21. 12. 2023, 1.14

Moc díky - tento kolagen má super recenze, určitě ho objednám a vyzkouším.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů