Cutis Help na akné

zobrazeno 1146×

Vložil(a): dadinkamaminka, 8. 9. 2017 11.24

Máte zkušenost s těmito přípravky na akné? Ted jsem to všelijaké čištění a mazání nějak zanedbávala a zase mám plný obličej pupínků a akné :( . Zkoušely jste nějakou kosmetiku,která vás toho zbavila ? Co vám pomáhá ? Vypadám úplně děsně a krémy mi už docházejí,přípravky celkově jsou docela drahý,tak nechci vyazovat peníze za něco,co nefunguje.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jarmilka, 31. 3. 2021, 16.14

Nenašla bych tady někoho, kdo nějakou dobu užívá tady tu kosmetiku www.iuvenio.com ?

LauraI, 22. 4. 2021, 11.47

Od iuvenia mám zatím jenom krém. Objednala jsem si prvně jeden produkt abych zjistila jak mi bude vyhovovat. Po první noci jsem věděla, že jsem vybrala dobře a krém mi sedl, protože většinou hned po aplikaci mě přípravky štípou a nedělají dobře, což se tady naštěstí nedělo.

ninahorr, 28. 10. 2020, 13.39

Dobrý den. Já mám super zkušenosti se značkou Larens s touto řadou https://www.tvaratelo.cz/pro-mlade/ Je to to určeno pro mladou pleť a za mě super.

jarcula, 26. 8. 2019, 16.17

Šli jsme tedy na konzultaci a byla na ošetření. A je to super, výsledky jdou trochu vidět.

ninahorr, 26. 6. 2019, 12.55

Ahoj. Mně hrozně pomohlo tohle https://www.aetherinstitute.com/cs/ipl-osetreni-aknozni-pleti/. Předtím jsem zkusila všechno, ale tohle jediný mi nakonec pomohlo. Jsem za to vážně šťastná.

Olla, 12. 5. 2019, 21.48

Já jsem začala dojíždět na doporučení v diskuzích do Amaryllis centra v Praze a jsem ráda, že jsem tak udělala, protože mi paní doktorka Takácsová moc pomohla už tím, že mi vybrala ošetření, které pro mě bylo nejvhodnější a díky tomu, že má opravdu takový efekt, jaký mi slibovala.

vandica, 28. 4. 2019, 10.04

Víš co, zavolej tam a poptej se. Oni ti rozhodně poradí a doporučí co bude pro dceru nejlepší a co je pro ni vhodné a co ne..

jarcula, 27. 4. 2019, 21.01

Takže ji mám objednat? Je jí 17 a nechci, abych její pleti nějak ublížila.

vandica, 19. 4. 2019, 18.24

Určitě, vyčistí krásně do hloubky, mě se pleť vždy krásně projasní a nemám tolik póry.

jarcula, 15. 4. 2019, 22.26

Chodíte někdo na čištění pleti? http://www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/tvar-krk-dekolt/akne-necista-plet jsem našla a nevím jestli vyzkoušet a poslat tam dceru, protože s akné má problémy.

Sonia, 9. 3. 2019, 22.05

Cutis help je výborná u dětí na ekzém, to mám vyzkoušené, ale na ekzém jsem teda musela docházet na ošetření, na to mi tady ty krémy byly málo.

LauraI, 27. 4. 2019, 18.38

Můžu vědět jaké ošetření máš za sebou ?

Sonia, 11. 5. 2019, 21.53

Ošetření plazmou. Už tu o něm píší holky z Prahy, které na něj taky chodí a opravdu má výborné účinky. Přijde mi, že se mi po něm akné zlepšilo víc jak po chemickém peelingu.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů