Co na lupy a svědění pokožky?

zobrazeno 322×

Vložil(a): AndulaK, 16. 1. 2024 22.34

Zdravím, jdu s dotazem a prosím o doporučení, co dělat :) Už delší dobu mě trápí lupy a posledních 14 dní mě i hrozně svědí pokožka hlavy. Zkoušela jsem pár šamponů z drogérie, ale nepomohly. Máte někdo zkušenost?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Naty94, 26. 2. 2024, 17.32

Já jsem užívala nizoral, to bylo jediné co mi pomohlo

Koudelka80, 24. 1. 2024, 22.38

Šampóny z drogerie obecně moc nedoporučuju, teda teď se to dost zlepšilo, ale z 90% platíte jen za hezký obal plný sulfátů, silikonů a parabenů (a kdoví čeho ještě ). Doporučuji se zaměřit na lepší složení šampónu a zvolit šetrnější a přírodnější variantu.

Kajka Janikova, 13. 2. 2024, 21.39

to je pravda, také jsem se za poslední dva roky zaměřila na hledání šetrnější a hlavně netoxické kosmetiky. Teď jsem dlouho spokojená například se šampony od Faith in nature. Objednávám konkrétně tento https://www.alpik.cz/sampon-avokado-faith-in-nature-400ml/ ale byla jsem spokojená i s tím levandulovým.

MajkaD, 24. 1. 2024, 17.29

ahoj, dcerka měla strašně moc lupů po přípravcích na vši a jediné co mělo efekt tak byl nizoral https://www.notino.cz/nizoral/nizoral-20mg-g-sampon-100-ml-sampon/ je to sice dražší sranda, ale opravdu zabíra téměř okamžite

tereza_hru, 20. 1. 2024, 13.02

Já používám šampón a kondicionér Urtekram z lékárny + si do něj přidávám H2 infuse prášek a nechávám vždy působit delší dobu.

Dolinka, 19. 1. 2024, 10.50

Z drogérie nic nekupujte, je to k ničemu. Sama jsem zkoušela skoro vše dostupné - trápilo mě to taky dlouho a nejvíc se mi osvědčil šampon AbiCare od Repolar. Jde o nelepivý roztok pryskyřice, který krásně hydratuje jak vlasy, tak i právě pokožku hlavy a zklidňuje.

Bohuna77, 22. 1. 2024, 21.44

Můžu jen souhlasit, tento šampon je fakt skvělý a hlavně účinný. Je bez přídavku vonných látek nebo barviv, takže je šetrný a je vhodný pro každý typ vlasů.

Dolinka, 25. 1. 2024, 14.16

Tady na něj máte kdyžtak odkaz www.lekarna.cz/repolar-abicare-shampoo-200ml Najdete tam jak důležité informace, tak ho tam rovnou i objednáte.

Mischelle, 19. 2. 2024, 21.54

Moc děkuji za doporučení! Delší dobu mě trápí svědění hlavy po umytí, během 2 dnů to přestane. Nyní se i objevují lupy ... už jsem vyzkoušela více šampónů z lékárny, ale zatím neúspěšně (tak trochu se chci vyhnout Nizoralu...). Vyzkouším a věřím, že to pomůže .

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů