Co funguje na vrásky?

zobrazeno 277×

Vložil(a): Aghataman, 23. 6. 2023 22.01

Dobrý večer, jaké dobré produkty kupujete na vrásky? Funguje vůbec něco?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esterka228, 25. 10. 2023, 20.56

Dobrý večer, mně vypne pleť nejvíc The Ordinary kupuju na Notinu. Lactic Acid to vyhladí nejvíc.

sarkanova3333, 25. 11. 2023, 23.34

Lactic je skvělej. To mi mizí doma nejvíc. Dávám hlavně večer, ale někdy i přes den ráno. Nikdy mi pleť nic tak nevyhladilo jako tohle.

Mulatka, 25. 9. 2023, 21.02

Dobrý den, moc prosím o doporučení na kvalitní kosmetiku na vrásky, zkoušela jsem již nějaké značky, ale bohužel bez efektu. Žádné zákroky podstupovat nechci a věřím, že existuje i kosmetika, která pomůže. Budu ráda za vaše reakce.

Ivulín, 29. 8. 2023, 21.43

Tak ono kosmetických přípravků, které slibují vyhlazení vrásek je na trhu plno. Některé z nich opravdu fungují, ale jen málokdy dlouhodobě. Pokud chcete dlouhodobé řešení, tak je lepší nějaký kosmetický zákrok. Výplň vrásek je dnes zcela normální věc a klinik, kde toto nabízí je spousta, jednou z nich je například tato - https://www.mybestcare.cz/vyplne-vrasek/

Bedunka, 28. 8. 2023, 13.55

Já používám arganový olej a jsem spokojena,

Luisaa, 26. 7. 2023, 11.23

Určitě je dobré vyživovat pokožku i zevnitř a podporovat její elasticitu. Kupuji si kosmetiku od KK kolagenu + jejich kolagen. Jelikož obsahuje savčí a nikoli mořský kolagen, ten je pro nás mnohem přínosnější. Krémy obsahují kyselinu hyaluronovou a kolagen. Pleť mám krásnou, vyhlazenou, hebkou..Hned se vstřebají a na pokožce jsou velmi příjemné.

Majda2299, 27. 7. 2023, 18.54

Já tu jejich kosmetiku miluji. Navíc mě hodně vyhovuje i ta neutrální jemná vůně. Balení je moc hezké. Nikdy jsem nedodržovala mazat se, nebavilo mě to a díky nim se na to vždycky těším. Dostala jsem je dárem od kamarádky a jsem fakt vděčná. Navíc stačí opravdu malé množství.

Douchova28, 26. 6. 2023, 20.28

Já jsem teď dostala doporučení od kamarádky na kosmetiku Christian Breton. Mám od nich pleťový a oční krém a jsem fakt nadšená. Krémy mají liftingový efekt a krásně pleť vypnou a vyhladí, vše objednávám na solobeauty.cz

Hedvikakasa, 29. 6. 2023, 20.44

Značku Christian Breton kupuju taky - mají fakt vynikající produkty. Za mě nejlepší od nich je pleťový krém Ne-Retinol a Liftingový gel, který viditelně zlepšuje pokožku. Taky vše objednávám na zmíněném eshopu.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů