Co funguje na lepší spánek?

zobrazeno 306×

Vložil(a): Havlikovka, 9. 9. 2023 21.09

Maminky, poradíte bezpečný doplněk stravy, který by fungoval na lepší spánek? Poslední dobou toho mám hodně v práci i doma a pak ne a ne usnout :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 25. 2. 2024, 21.02

Meduňkový čaj a večer před spaním nějakou relaxační činnost, která tě baví a zbaví tě stresu . Pak samozřejmě dobrá matrace a polštář. To by měl být základ v každém případě. Já jsem si koupila novou matraci z paměťové pěny zde https://www.matracky.cz/ a spím jako v bavlnce .

Mazurka33, 7. 12. 2023, 16.44

Za mě je ideální doplněk melatonin. Je to totiž hlavní hormon, který ovlivňuje cirkadiánní cyklus. V těle to fnguje tak, že když je tma, melatonin se začne produkovat a dá signál mozku, že je čas jít spát. No a doplňky na bázi melatoninu, které užiješ před spaním zvýší hladinu melatoninu a mělo by to usnadnit problémy s usínáním. Ale je potřeba doplňky užívat delší čas, aby se účinek projevil.

DanuskaT, 17. 12. 2023, 11.44

A doporučila byste mi nějaký kvalitní nebo ověřený doplněk s melatoninem? Dívala jsem se na internet a je tam toho mraky a nevím, co vybrat, abych nenaletěla na nějakou náhražku.. Ráda bych něco pořádného, když už.

Mazurka33, 18. 12. 2023, 21.45

Já mám na mě ověřený Clinical Melatonin forte original, nabízí ho normálně na internetu, já ho objednávám z Notina. Veobecně je nejlepší vybírat podle složení/ poměru dané látky v doplňku.

Marina, 17. 9. 2023, 14.31

Mě pomáhá si večer uvařit čaj https://www.notino.cz/leros/hluboky-spanek-doplnek-stravy-pro-klidny-spanek/ tento je moc dobrý chuťově.

Leoneska, 25. 9. 2023, 19.52

Dobré je prý i magnesium a B6 na spaní, ale nemám to vyzkoušené.

BartovaMajka, 11. 9. 2023, 22.12

Já teď užívám novinku od Woykoff a zatím jsem moc spokojená.

Havlikovka, 16. 9. 2023, 20.46

Děkuji za komentář, napíšete ještě prosím o jaký konkrétní doplněk stravy se jedná a jestli ho koupím bez receptu?

BartovaMajka, 21. 9. 2023, 22.38

Jde o tento doplněk www.drmax.cz/allegra-melatonin-rapid-30-pastilek a ano, koupíte ho bez receptu.

Damaskova, 24. 9. 2023, 20.58

Holky, taky tento doplněk od Woykoff zkusím, protože všude na něj čtu samé dobré recenze.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů