Clip in

zobrazeno 365×

Vložil(a): Kajka Janikova, 8. 11. 2023 9.31

Ahoj holky, nedávno jsem objevila možnost, jak si pomocí clip in nechat zahustit vlasy. Ráda bych to vyzkoušela, ale je to pro mě něco nového, tak vůbec nevím, jak to funguje.. Nasazování, jak o vlasy pečovat, můžu je žehlit, barvit, případně nějak upravovat, jde to poznat? Děkuji za vaše rady a zkušenosti.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

sarkanova3333, 27. 4. 2024, 11.28

Ahoj, když to umíš dobře nasadit tak to rozhodně poznat není sama je nosím už dlouho. Takže doporučuju přečíst si nějaké návody a taky si kup nějaké fakt kvalitní vlasy. Normálně se staráš o ně jak o své - akorát je nemusíš tak často umývat. Já jsem si je koupila tady a jsem spokojená - https://www.clip-vlasy-levne.cz

Dajikaaa, 16. 4. 2024, 19.00

Ahojky, taky uvažuji nad clip-in vlasy. Líbí se mi tento eshop https://www.clip-in-vlasy.eu/. Co na něj říkáte? Já každopádně asi vyzkouším a dám pak vědět, jak jsem spokojená.

gezarda, 30. 11. 2023, 23.11

Já mám vlasy zahuštěné od clip in vlasy a jsem moc spokojená. Mám prameny z pravých vlasů, které si zvládnu nasadit sama, takže nemusím nikam chodit.

Okurka1, 24. 11. 2023, 12.28

Zdravím já bych si zase chtěla vlasy zahustit, protože jich mám opravdu málo a chtěla bych zažít ten pocit hustých vlasů. Je nevím kde si nechat vlasy zahustit. Poradíte?

karlaaa, 24. 11. 2023, 11.35

Ahojky už dlouho bych chtěla clip in culík, nemáte ho někdo také? Není to v tom culíku poznat, že není Váš?

karamelka77, 30. 11. 2023, 21.50

Když zvolíš culík z pravých vlasů a správný odstín, tak je k nerozeznání od tvých já ho mám z hotstyle a jsem nadšená. Vypadá moc dobře a jako by byl můj .

karlaaa, 1. 12. 2023, 21.22

Moc děkuji dívala jsem se na jejich stránky a jsem nadšená, protože výběr je obrovský a nevím zda zůstane jen u toho culíku .

Lejla76, 21. 11. 2023, 1.50

Právě lidské clip-in můžeš žehlit, natáčet, dokonce i barvit. Chovají se jako živé vlasy. Nedoporučuji syntetiku. Ty nevypadají dobře, působí uměle. Vlasy umývám 1x týdně, vysuším fénem, nechám doschnout.

KatuskaK, 20. 11. 2023, 21.17

Ahoj, já se pro clip in rozhodla po porodu, vlasy mi dost prořídly a kamarádka mi právě clip in doporučila. Pokud máš nějaké nejasnosti třeba s výběrem odstínu nebo nasazováním, můžeš se obrátit přímo na eshop, kde vlásky nabízí. Já mám moc pozitivní zkušenost s tímto www.clip-vlasy-levne.cz/82-clip-in-vlasy-evropskeho-typu-remy-lidske. V Brně mají i kamenný ochod, ale pokud je to pro tebe z ruky, nabízí možnost, že jim můžeš poslat fotku tvých vlasů a oni ti doporučí odstín, který bude pro tebe nejvhodnější.

SimonkaS, 14. 11. 2023, 18.27

Já mám clip in už nějakou dobu a za mě super volba, vlasy jsou mnohem hustší, ale to se dá zvolit podle množství pramenů, které aplikuješ (většinouuvádí, že na hlavu stačí...), jinak aplikovat si je zvládneš sama nebo doma s pomocí někoho jiného. Speciální péče není třeba, já je myju běžným šamponem, co mám na vlasy a upravuju podle toho, jak potřebuji - žehlím, kulmuju a vlásky jsou pořád krásné. Za mě bych ale zvolila hlavně pravé lidské vlasy, ne nějaké náhražky.

kajarosicka, 9. 11. 2023, 14.51

Ahoj, na clipinhair najdeš jenom pravé vlasy. Ať už pásy, jednotlivé clipy nebo culíky. Mám celou sadu - brala jsem světle hnědé a dobarvila jsem si je doma. Dokonce jsem je dřív i odbarvila a pořád vypadají dobře. Umývám, suším fénem, žehlím. Ověřeno, takže do toho

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů