Bylinky na lepší spánek

zobrazeno 537×

Vložil(a): BartovaMajka, 10. 9. 2023 21.27

Dobrý večer, maminky - máte tip na nějaké dobré a účinné bylinky na lepší spánek? Budu ráda za komentáře a konkrétní doporučení.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

SasankaBan, 16. 10. 2023, 10.09

No tak bylinky..co třeba cbd? To jsou taky bylinky vlastně. Já si kupuju od Kratomworld, tam mají teda vícero možností. Mají několik těch olejíčků i přímo na jiný využití nebo bylinky jako takové. Ale třeba zrovna to cbd mě hodně pomáhá na to se nějak uklidnit a vypnout hlavu a usnout.

Bertikber, 20. 10. 2023, 12.47

Tak bylinka to je to je pravda. Možná trochu kontroverzní, ale zase jako ohlasy na to jsou fakt dobrý. I někteří doktoři to už i doporučují, což beru jako dobrý pokrok. Mají tam nějaké příchutě? Já jsem to ještě nezkoušela, ale říkala jsem si že bych to teď asi na to uklidnění potřebovala.

SasankaBan, 25. 10. 2023, 12.14

Mají toho spoustu, jak jsem psala, stačí se podívat https://kratomworld.cz/collections/cbd. Nejsilnejší kapky jsou SOL+UTION. Pak to mají rozdělené na 10 nebo 20%. Mají ale taky nějaké gumídky, sušenky a tak dále. Sladkosti mají dobré teda taky, ale u toho mám vždy strach že to sežeru celé. Já to beru většinou jen na noc, ale pokud je náročnější den nebo mě něco bolí ( trpím na koleno po operaci), tak po nich sáhnu také.

Bertikber, 30. 10. 2023, 12.40

Jo to mě právě přijde fajn že ro není cíleně jen na paní, ale má to jako mnohem víc využití, takže i když se ti dobře spí, tak to použiješ právě proti bolesti nebo abys byl ok s hlavou. Koukala jsem, díky za odkaz a ten sortiment mají celkově hodně velký, něco vyberu a vyzkouším.

Karrollin, 4. 10. 2023, 12.10

Mě na usínání a kvalitní spánek zabral Wecare sleep, nehormonální a přírodní. Když potřebuji dám dvě tobolky a za chvíli jsem v limbu.

Gitaa, 12. 9. 2023, 22.41

Za mě fakt skvěle fungují tyto tobolky www.topvet.cz/doplnky-stravy/bylinne-extrakty-tobolky/60996-sleepgreen Jde jen o bylinky, není v nich žádná zbytečná chemie.

AndulaK, 14. 9. 2023, 17.28

Takže jde čistě jen o bylinky? Jak se prosím Sleepgreen užívá a za jak dlouho Vám zabírá?

Gitaa, 18. 9. 2023, 21.33

Ano, jde o bylinné tobolky a fungují perfektně. Před spaním si dám 2 - 3 tobolky a nemám problém usnout (do cca 30 minut), pak spím klidně celou noc a hlavně jsem ráno odpočatá.

MartaZa, 11. 9. 2023, 7.42

Mám nejlepší zkušenost s meduňkou a třezalkou. Tady je výčet bylinek, které jsou na spánek vhodné - https://www.naturway.cz/rady-postupy/jake-bylinky-na-spani-vybrat. Vyzkoušejte, každému bude možná sedět něco jiného.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů