Brýle z Grandoptical

zobrazeno 856×

Vložil(a): Esteer, 7. 8. 2023 19.20

Ahoj. Máte zkušenost s brýlemi z Grandoptical? Jaká je kvalita a servis? Koukám na stránku a viděla jsem hodně slev, co mě zaujalo, tak jsem rozmýšlela, že bych se tam jela kouknout. Brýle nenosím, tohle budou mé první. Hlavně bych chtěla nějaký lepší kvality, ale ne zase moc drahý:-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Helina27, 17. 4. 2024, 17.19

@Naty94 Tak nakonec všechno dobrý, dioptrie mám stejné, takže jsem ráda, že se mi zrak nezhoršil. Jo a vybrala jsem si nové obroučky, takže budu mít komplet nový brýle. S vyšetřením zraku jsem byla taky spokojená, určitě půjdu i příště.

Naty94, 25. 4. 2024, 11.26

Tak skvělé, ať se nosí dobře:-)

Helina27, 20. 3. 2024, 10.06

A jak u nich takový vyšetření probíhá. Musím se objednat, nebo stačí přijít na pobočku?

Naty94, 21. 3. 2024, 16.47

Hele trvá to možná tak 20 minut. Podíváš se skrz řadu čoček, jestli vidíš špatně do dálky nebo na blízko. Taky jsem koukla do nějakého přístroje. Je to úplně v pohodě, potom mě optička taky nechala přečíst něco s těmi skly, které mi vybrala a napsala doporučení na brýle. Takže za mě moc dobrý, hlavně je to rychlé no a objednat je potřeba se dopředu, klidně na jejich stránkách. Ale termínů je tam hafo, takže je možné, že najdeš i na další den:-)

Helina27, 2. 4. 2024, 13.50

Děkuji, takže je to jako v optice. Akorát jsem koukala u nás na pobočce na Zličíně a je tam téměř každý den volno, tak jsem se na příští týden objednala:-) A koukám, že mají i akce na brýle, tak bych mohla vyměnit ty mé staré obroučky.

Naty94, 15. 4. 2024, 12.20

Věřím, že něco vybereš, mají moc pěkný výběr různých barev a tvarů.

cristin95, 5. 3. 2024, 12.19

Tuhle optiku navštěvuji docela často. Zvykla jsem si tam chodit kvůli dobrému výběru a akcím. Dokonce každé dva roky chodím na měření zraku.

Naty94, 12. 3. 2024, 15.08

No jo, to měření je tam taky fajn, dobrá dostupnost termínů i odpoledne, což je fajn, když pracujete déle.

Naty94, 26. 2. 2024, 17.32

Grandoptical je dobrý, já jsem tam byla několikrát a byla jsem spokojená. Brýle mají kvalitní, zatím vždy vydržely dlouho.

Dašenka, 24. 1. 2024, 8.47

Tak pokud kvalita, tak bych určitě šla do nějakých lepších značek, ale neříkám, že i ty levné nemůžou být dobré. No těžko říct, hlavně je důležité, abyste byla spokojena.

Esteer, 24. 1. 2024, 18.07

Tak já jsem kupovala levnější a zatím si teda nestěžuji, mám širší tvář, takže jsem ráda, že se mi podařilo najít nějaký, co krásně sedí.

AdrianaB, 9. 1. 2024, 13.25

Já kupuji brýle i kontaktní čočky jenom u nich. Možná je něco dražší, ale s kvalitou jsem spokojená. Brýle mi dlouho vydrží a zatím jsem je nikdy nereklamovala.

Esteer, 11. 1. 2024, 15.18

Tak to jsem ráda, zatím jsem taky spokojená a moc dobře se nosí. Možná časem vyzkouším i čočky:-)

Kateriiina, 28. 11. 2023, 12.49

Mám z Grandu jenom jedny brýle, ale nosím je dlouho a ráda. Bohužel po přestěhování už možnost nákupu v tyhle optice nemám, protože mám pobočku moc daleko.

LenkaVlckovka, 7. 12. 2023, 11.24

Tak snad si do města můžeš někdy zajít a nakoupit.

Kateriiina, 7. 12. 2023, 20.13

No to jo, taky že plánuji po novým roce. Potřebuji toho víc nakoupit, tak jsem přesvědčila manžela, že si uděláme celodenní výlet. A co vím, budou i slevy, jako každý rok. A jak jsem psala, mám ty jedny brýle dlouho, takže bych chtěla nové obroučky.

LenkaVlckovka, 13. 11. 2023, 15.11

Já jsem si pořizovala jenom levnější obroučky a nosím ty brýle druhý rok. Jednou jsem byla reklamovat, ale opravené jsem je měla rychle, takže dobrý.

Teressinka, 19. 10. 2023, 16.43

My jsme začátkem roku kupovali s manželem nové brýle - oba multifokální a jsme moc spokojený. Cena asi normální, tak za multi se platí víc, ale co se týče kvality tak dobrý. Zatím jsme ani jeden neměli s brýlemi trable.

Esteer, 25. 10. 2023, 17.28

Díky, mám je jenom krátce, ale u mě zatím taky dobrý.

Market12

Market12, 13. 9. 2023, 18.37

Já s nimi mám taky dobrou zkušenost. Ono hodně lidí říká, že tyhle řetězce mají vysoké ceny, ale není to pravdou. Ono se tu dá někdy i levně nakoupit. A hlavně co se týče kvality, tak jsem spokojená, zatím mi všechny brýle vydržely dlouho a ani jsem je nereklamovala.

Bambulka9, 3. 10. 2023, 12.47

Upřímně i malé optiky mají někdy napálené ceny, takže si myslím, že je to všude stejné. Minulý týden jsem si u nás v Grandopticalu koupila multifokální brýle a měla jsem 40% slevu, což mi přišlo super. A když jsem to porovnávala s jinými místy, tak to stále bylo dost výhodné. Takže si myslím, že i v těch řetězcích se dá trefit moc dobrá cena.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů