Alergie nebo co?

zobrazeno 382×

Vložil(a): zdenka84, 5. 1. 2017 12.54

Už jako těhotná s dcerkou jsem na sobě pozorovala,že když si dám ovoce jakékoliv osypu se,na těle se mi objevily pupeny jako by po žahnutí kopřivou,hlavně na rukách obličeji ,krku a drbala jsem si celé tělo.Přikládala jsem to k té změně a čekala ,že po porodu bude líp,ale toto mi zůstalo.Ať sním jablko,pomeranč,banán,vařená jablka prostě se osypu a svědí mne celé tělo.Byla jsem na testech na alergii a nic.Není to tedy pravidelně,ale poslední dobou dost často,hlavne oblast krku a tam mám jakoby kopřivku.Někdy si dám jablko a nic se neděje a podruhé se osypu.Nikdo z lékařů nic neřekl ani nezjistil.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 7. 12. 2017, 6.16

můj strýc to má také a vše je negativní, řekli, že je to někdy i jen vyčerpání organismu .-((

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 14.06

třeba to má souvislost s psychikou

Kikinka30, 27. 3. 2017, 6.49

Zkuste ovoce místní a nebo chvilku povarit

vendy.z, 11. 1. 2017, 17.48

Tak to asi vážně bude tím překyselením..

vivianr, 8. 1. 2017, 13.52

A co překyselení? Já jak jsem hodně nabrala, tak nemůžu moc sladké a třeba ani moc jídla s kvasnicemi, kváskový chleba. Jakmile toho sním víc, tak se začnu drbat a osypu se za ušima. Tři čtvrtě roku mi trvalo, než jsem se toho zbavila a přišla na to, že to mám z kváskového chleba. Doktorka jen řekla, že to jsou kvasinky. Ovoce obsahuje cukr a tím se taky kvasinky živí.

annicka

annicka, 5. 1. 2017, 23.17

Nejsou nak osetrena? Zkuste domaci ovoce, pokud mate moznost koupit. Jestli Vam nevadi spis to nebo to oloupat, muze to zustat i ve slupce.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 1. 2017, 22.46

Třeba je to o množství, jakmile se toho sní víc, tak reakce nastane

Zlata1, 5. 1. 2017, 22.04

Mě se jednou stalo, že když jsem snědla větší množství rajčat, tak se mi v puse udělalo několik aftů a dost to bylo nepříjemné, od té doby jim velice male množství rajčat abby y mi zase neobjevily afty. Takže také záleží na množství. Vůbec bych s nedivila u většího množství ovoce abych se neosypala. Myslím si, že pokud člověk ji denně více ovoce tak pak může bejt previtaminovany, hlavně z citrusů a tělo pak může reagovat takhle. Pokud by to však tím nebylo, tak nevím....

benca, 5. 1. 2017, 21.23

mne po porode zistili seboreu, rosaceu, atopicky ekzem, stitnu, a urcite aj alergie budu len zatial nic nezistili, ale ak jem napr z mlieka sosovicu tak mam hnacky a niekedy boli zaludok zo syrov, a testy nic neukazali, ked som jednej pani , ktora sa zaobera zdravou vyzivou napisala, co vsetko mi zistili, tak mi napisala, ze to si vymyslate, a do porodu som bola 100 percent zdrava

Čertice, 5. 1. 2017, 20.48

A jíte pořád stejný druh? Třeba to je jen na některý

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů