Akné v 35 letech

zobrazeno 415×

Vložil(a): Evulinka002, 23. 8. 2023 9.30

Dobrý den, dáte mi někdo tip, co se vám osvědčilo na akné v dospělosti? Jako mladá holka jsem akné neměla, ale teď je mi 35 let a akné mě na obličeji trápí.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lejla76, 5. 1. 2024, 20.45

Podle mě to může být stresem nebo i dehydratací pleti. Omezila bych alkohol a sladké dobroty. A za mě funguje dobře kolagen, je totiž dobrý na udržení hydratace v pleti.

Kiska, 28. 9. 2023, 20.52

Mně moc pomáhá mastička na akné AbiCare, obsahuje pryskyřici, mořské řasy a vitamín E a je to konečně něco co pleť nevysušuje a akné se přitom hezky hojí a netvoří se další.

Kristynka88, 16. 12. 2023, 17.16

Aha a kde se dá koupit? To bych právě potřebovala něco co nebude vysušovat a zároveň to bude hojit.

Kiska, 19. 12. 2023, 16.17

Mají ho v lékárnách, tady sdílím https://www.lekarna.cz/repolar-abicare-acne-krem-na-priznaky-akne-30ml/ můžeš buď objednat nebo se na něj zkus zeptat

Mulatka, 26. 9. 2023, 9.20

Ahojky, tak to jsme na tom podobně, sice ho nemám nějak moc, ale občas mě pěkně potrápí. Zkouším kde co, ale moc mi to zatím nepomáhá .-(.

Andromeda33, 30. 9. 2023, 11.13

Pleť je potřeba dobře vyčistit a nezanášet zbytečnými dalšími přípravky. Sestra měla také problém s akné a vyzkoušela tento čistící gel https://www.iuvenio.com/urban/ a chválí si ho. Já tedy sama používám kosmetiku této značky a jsem s ní spokojená, pomohla mi s vráskami .

Mámatří, 24. 9. 2023, 20.10

Dobrý den, pokud budete mít zájem, ozvěte se mi do soukromé zprávy, ráda poradím.

esterka228, 11. 9. 2023, 16.46

Ahoj, mám podobný problém. Dříve jsem s akné problém neměla, a za poslední dobu se mi zhořšila pleť. Slyšela jsem, že lidi si teď vychvalují korejskou kosmetiku, a to konkrétně tuto značku https://www.notino.cz/beauty-of-joseon/ . Máte s ní někdo zkušenosti?

Kajka Janikova, 15. 9. 2023, 9.23

Korejská kosmetika je super, začala jsem si před pár měsíci používat a viděla jsem na pleti změny. Pleť jsem tedy měla vždy hezkou, neměla jsem nikdy nějaké akné, ale pocitově i na pleti jsem cítila velkou změnu.

esterka228, 16. 9. 2023, 14.28

A používáš konkrétně Beauty of joseon nebo jinou značku?

Kajka Janikova, 17. 9. 2023, 11.31

Já používám značku KORIKA, kterou na Notinu najdeš podle mě také. Ale o Beauty of joseon jsem také slyšela.

esterka228, 18. 9. 2023, 9.23

Tak to se podívám. On ten Beauty of joseon docela letí na sociláních sítích, tak mě to zaujalo, ale co se dívám, tak teď mají na Notinu slevy ke korejské kosmetice, tak omrknu i to.

Kanica, 31. 8. 2023, 12.38

100% pomůže klasický fyzio. roztok v kapačce. Mám s tím zkušenosti a ani ne za den jsem měla všechno akné pryč. Také, pokud chodíte plavat do chlorové vody, tak si potápím i obličej a akné taky vždy na 100% pryč. Pokud ale chcete něco přírodního, tak tyto dvě rady pro vás nebudou, ale mě pomohlo jenom tohle a navíc za velmi krátkou dobu.

esterka228, 30. 8. 2023, 19.06

Ahoj, u me něco podobného, od 18 do 25 nic a teď znova. Používám effaclar duo nebo The ordinary lactic acid vse z notina. Pleť to hydratuje, zároveň effaclar pracuje na pupinku. Je teda potřeba pleť poradně a důkladně čistit.

MoniKaty, 24. 8. 2023, 18.52

Já jsem strašně dlouho jsem řešila akné a zkoušela jsem fakt všechno možné. Pak jsem objevila Orcacollagen, začala jsem ho denně užívat a akné mi úplně vymizelo. Jsem nadšená, kupuje si ho už i moje mamka a kolegyňky z práce.

Evulinka002, 26. 8. 2023, 11.16

Moc díky - napíšete ještě prosím co je to za doplněk stravy, jak se užívá a za jak dlouho jste viděla výsledky?

MoniKaty, 29. 8. 2023, 21.04

Výsledky jsem viděla už po 14 dnech užívání, za 2 měsíce jsem neměla žádné akné. Jde o prémiový kolagen, který je nabitý účinnými látkami (vit. C, Biotin, kyselina hyaluronová ...) a je výborný i na hydrataci pleti, vrásky, nehty a kvalitu vlasů. Navíc díky jejich členství se mi objednávka vytváří automaticky, takže to mám bez práce. Tady máte odkaz na jejich stránky www.orcacollagen.cz/membership

Machacovavendula, 30. 8. 2023, 22.50

Holky - taky Orcacollagen objednám, na trhu je hodně kolagenů, ale tento obsahuje i další účinné látky, takže člověk nemusí kupovat už žádné jiné doplňky stravy a ušetří.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů