Akné - co funguje?

zobrazeno 180×

Vložil(a): HanakovaPavla, 19. 2. 2024 18.23

Zdravím, jdu si pro radu - poradíte prosím, co by mohlo fungovat na akné? Už asi dva měsíce mám pupínky na bradě, které se mi dělají opakovaně a zatím nic nezabírá.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lejla76, 7. 4. 2024, 16.28

na bradě se dělají většinou skrz hormonální změny..pms atd, ale zkus kolagen, ten je dobrý jak na plet,tak vlasy a nehty

Emmul5, 29. 2. 2024, 16.16

a nemaš treba alergii? skus si urobit testy na jidlo

tereza_hru, 28. 2. 2024, 21.16

Probiotika, omývat ráno a večer vodou obohacenou o molekulární vodík + přidávat do přípravků H2 infuse prášek, který podpoří účinky daných produktů https://www.h2world.store/

Koudelka80, 25. 2. 2024, 19.26

já jsem své akutní akné vyléčila stravou a zařadila jsem jeden doplněk stravy přímo antiacne, teď už pleť udržuju kolagenem (není jen na vrásky, ale hlavně pomáhá udržovat vlhkost v pleti, což ta problematická potřebuje jako sůl). A plus opravdu pozor na stravu - vyhnout se smaženým jídlům a cukru (čokoládičky, slazené nápoje apod).

Karol90, 10. 3. 2024, 17.55

Prosím a máte nyní nějaký kolagen, který vám vyhovuje dlouhodobě? Hledám nějaký kvalitní a vetšinou zjišťuji, že se jedná jen o marketingové lákadlo.

Koudelka80, 12. 3. 2024, 19.39

teď mám delší dobu tento od Nordbo https://www.alpik.cz/kollagen-booster-nordbo-60-kapsli/ a je vhodný i pro vegany

esterka228, 20. 3. 2024, 21.00

na tom eshopu taky nakupuju, ale především non toxic čističe do domácnosti

AndulaK, 21. 2. 2024, 20.02

Dobrý den, já jsem akné řešila strašně dlouho, když už jsem to skoro vzdala, tak jsem objevila Orcacollagen. Užívám ho denně, teď to budou 2 měsíce a akné mi úplně vymizelo. Jsem nadšená, kupuje si ho už i moje mamka a kolegyňky z práce.

HanakovaPavla, 23. 2. 2024, 0.25

Moc díky - to je prosím kolagen? A jakou má chuť? Nemá třeba chuť po rybách nebo tak něco?

AndulaK, 25. 2. 2024, 0.35

Je to prémiový kolagen, který je nabitý látkami a proto je tak účinný. Navíc má skvělou chuť a pokud si u nich rovnou zřídíte i členství, čerpáte plno výhod. Každý měsíc se Vám automaticky vytvoří objednávka a přijde balíček domů. Takže nemusím nic řešit a ještě navíc se dostanete na nejnižší cenu na trhu za kolagen. Tady najdete vše důležité www.orcacollagen.cz/membership

Lucipirka, 27. 2. 2024, 23.22

Holky, to je super tip! Kolagen teď frčí, užívají ho snad všechny kolegyně v práci, tak je nejvyšší čas zjistit proč a objednat ho

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů