Botičky pro děti

zobrazeno 148×

Vložil(a): Sylvi18, 7. 3. 2024 10.20

Zdravím, pár diskuzí tu sice je, ale jsou staré. Zajímalo by mě jaké botičky dětem kupujete, jestli raději připlácíte za kvalitní obuv nebo to neřešíte, protože z toho dítě za chvíli vyroste?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Helenka88, 19. 4. 2024, 16.52

My na Dětská obuv Žirafa nakupujeme už nějakou dobu. Beru tam boty jak pro mladšího syna tak i pro staršího. Začínala jsem u capáčků až přes zimní botky, letní a botasky. Kvalita je super! A případně Vám mohou i poradit a jsou velmi vstřícní.

Denisa75, 15. 3. 2024, 10.47

Řeším to. Nechci aby měl syn potom problémy s chodidly a se zády. Takže kupuji kvalitní certifikovanou obuv tady https://www.detskaobuvzirafa.cz/. U nás bohužel nemají prodejnu, pouze eshop, ale je tam tabulka velikostí a botky pěkně sedí, případně jsou vyměnit. Mají je pěkné, kvalitní a na všechna roční období. Kupuji už od prvních capáčků až po teď ( 7 let).

Sylvi18, 25. 3. 2024, 9.25

Výborně, na stránky Žirafa dětská obuv jsem také narazila, ještě jsem říkala, že je škoda že nemají přímo kamennou prodejnu. Ale jsem ráda, že píšete že je vše v pořádku, dívala jsem se a mají i hezké recenze. Tak nějaké zkusím vybrat.

Jantarka, 7. 3. 2024, 18.17

Myslím, že je důležité investovat do kvalitní dětské obuvi, i když stojí více. Děti samozřejmě rychle rostou, ale to neznamená, že mohou nosit nepohodlnou nebo nekvalitní obuv, která může vést k problémům s vývojem chodidla.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů