Jste také milovnicí módy pro děti? Co obléct pod stromeček?

zobrazeno 1329×

Vložil(a): Christie, 11. 12. 2014 8.37

Maminky, také rády oblékáte nejen sebe, ale také své nejmilejší dětičky? Obchody jsou plné zimních kolekcí a některé jsou fakt úžasné. Máte pro děti na Štědrý večer vymyšlený nějaký sváteční outfit nebo to nijak neprožíváte? Včera jsem hledala inspiraci a našla jsem spoustu krásných věcí....No řekněte, nejsou to krásné kousky, třeba zimní kolekce Primark? Viz http://www.moda.cz/a/zimni-kolekce-primark-kids-probouzi-pravou-vanocni-atmosferu--14547

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 19. 11. 2016, 10.51

nic speciálního pro ně nechystám

Lenča Pešková, 7. 11. 2016, 21.03

Jsem ráda když to malé sluší😃 jednou ji oblikal chlap a nachystala jsem ji šaty, protože jsme jeli na návštěvu, k tomu punčocháče, prostě aby ladila. A chlap je prehlidnul a dál ji k tmavě červenym šatům hnědý punčochy s bagrem na zadku😃 divil se čemu se Divím😃

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 16.43

Primark má úžasné věci, ale já stejně z finančních důvodů nakupuji na bazárcích

AllaŠvecová, 25. 9. 2016, 8.47

Mam od leta koupene krásné saticky,pak chci jeste poridit tricko/body s vanocnim motivem,protoze v satech dlouho nevydrží. Miluji ladění malé :-*

kajca, 17. 12. 2015, 18.11

Nic špeciálne nekupujem.Vzdy sa nájde v skrino nieco pekné.To obleciem detom.Ja som dostala raz oblrcenie s vianočnym motívom a body som dávala na spanie potom.

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 16.18

Ráda malého oblékám a vymýšlím mu kombinace, ale od léta mi do toho dost kecá. Uvidíme, jak letos na Vánoce, loni se ještě nechal obléct do košile, kterou jsem mu nachystala na večeři

a.nnysek, 16. 11. 2015, 8.11

Ke stromečku se pěkněji oblékneme, to ano, ale nic extra nekupuji, maximálně doplňky.

Minnie, 15. 10. 2015, 11.17

My jako většina tady dáme slavnostní oblečení, ale z toho, co máme. Šaty s punčoškama a tak. Kvůli chvilce nemá cenu nic kupovat.

Gabriela Novotná, 25. 5. 2015, 20.33

Ahojky holky já jsem taky nakupovací úchyl!!! Hlavně se pořád omlouvám tím, že co koupím, tak ještě unosí druhé ne? A taky díky tomu, že toho oblečení máme tolik tak ho malý nestíhá zničit. Fleky hned likviduju arielam profesional a tak mám skoro všechno schované pro sourozence!!! Co se týká tipů na shopy tak já si zamilovala WWW.DUPYDUP. CZ . Objevila jsem tento obchod když jsem byla těhotná a dělala jsem si výbavičku. Chodila jsem do poslední chvíle do práce a tak jsem uvítala že jsem vše objdnala přes internet!!! Taky jsem si tenkrát šíleně zamilovala polodupačky a dnes už to ani není pravda... Nosíme rifle a kočile a mikiny s kapucí, kšiltovky, prostě už žádné mimi!!! Už aby bylo další!!! Je tu nějaká duše co taky na dupy dup musí aspoŇ 3x do roka něco objednat?

elis510, 11. 2. 2015, 8.58

Speciální body s capáčkama měl syn jen jako malý..to unosil i pak ještě.ale jinak má poze malinký šatníček, kde má pár hezkých kousků,nepotřebuje hory trik za 30kč,stačí mu pár triček pěkných,a nějaké to pracovní na lepení,vodovky a tak.s ostatním oblečením to samé. na svátky mu tedy dám vždy něco hezkého,ale z toho, co má doma. Stalo se mi,že nějaká maminka mi řekla, že mám kupovat hodně věcí a levných,že ušetřím...ale já místo 3-4trik z laciných obchodů či bazarů nebo odněkud,koupím jedno frajerské,nebo dvě ve výprodejích,když se zadaří.. a když to peru pravidelně v ruce..tak je to stále krásné a nemám problém,že bych mu neměla co obléci.Ale zárověň nenechám v obchodech majlant,když ho ani nemám..i když jsou to obchody trochu dražší pro mě jako samoživitelku. Ale každá na to máme svůj styl...některá si může dovolit hromadu krásných hadříků značkových, proč ne, když může a dělá jí to radost. některá málo ale trochu dražších.některá má jiný postup. Hlavně,že jsou nakonec všichni spokojení . věci pěkné na ven mu dávám po sezoně i doma,aby si je užil..a pokud jsou stále hezké,tak je prodám dál,když z nich syn vyroste..

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight